Inzerce
DomůSlušoviceZimní fotbalový turnaj v jarním počasí. Na slušovické umělce hrálo 10 týmů!

Zimní fotbalový turnaj v jarním počasí. Na slušovické umělce hrálo 10 týmů!

Areál za základní školou ve Slušovicích zažil v sobotu nepřetržité hemžení. Při pohledu na převážně mladé bruslaře střídající se na neustále obsazené ledové ploše a houfy fotbalistů, kteří hned vedle hráli svůj zimní turnaj regionálních mančaftů, se člověka zmocnil oprávněný pocit, že Slušovice a okolí jsou kraj, kde se sportu daří. 

A také, kde se sportu vychází vstříc.  Vydařený Zimní turnaj kopané 2023, kterého se v sobotu zúčastnilo hned deset regionálních výběrů, pořádali Milan Kališ, Rosťa Šarman a Kamil Elšík. Město Slušovice vypomohlo bezplatným pronájmem hřiště s umělou trávou a trofejemi pro nejlepší celky.

V duchu velmi přátelského fotbalového zápolení nakonec zvítězil tým TJ Veselá, stříbro a bronz brali domácí slušovické „áčko“ a dorost. Další v pořadí skončili 4. Hvozdná, 5. Trnava , 6. Zádveřice , 7. Neubuz 8. Všemina , 9 FC Slušovice “B” a 10. Březová. Nejlepším střelcem byl vyhlášen Vlasťa Maliňák z FC Slušovice a nejlepším gólmanem se stal Jiří Kiza, který reprezentoval Veselou. Radost vítězů byla zasloužená, ale v sobotu se ze sportovního setkání v mimosezóně radovali všichni. O zdar turnaje se zasloužili nejen pořadatelé a město, ale každý jednotlivý hráč, který se turnaje zúčastnil.

HLavní partneři