Inzerce
DomůFirmyDům, byt a zahradaGrily Big Green Egg - Slušovice

Grily Big Green Egg – Slušovice

Můžeme skutečně říci, že Big Green Egg je jedinečný produkt. Každý, kdo ochutná pokrmy připravené v Big Green Egg, se stane fanouškem na celý život díky jedinečné skvělé chuti, kterou Big Green Egg ingrediencím dodává. Takže, jaké je tajemství EGG?

S grily Big Green Egg ugrilujete – upečete – pobavíte se…

Možnosti grilu EGG jsou nekonečné. Stejně jako náš servis a doživotní záruka. Záruka, že si ho užijete.

Vyberte si Váš model ve Slušovicích

Pro každou příležitost, událost či oslavu, z různých modelů Big Green Egg vyberete vždy ten pravý kamado gril.

Moje cesta ke grilování

Pamatujete si své první jídlo z grilu? Já ano, bylo to v roce 1997 a byla to grilovaná klobása. Žádná velká sláva, že ano? Ale jako všechno v životě … Je to cesta. Cesta, která se neustále vyvíjí. Můj první gril byl na dřevěné uhlí. Práce s ním byla uživatelsky ne zrovna komfortní. Ale vůně a chuť grilovaného pokrmu byla vždy velkým lákadlem a grilování bylo i přes ne-komfort vždy blízko k mému srdci. Následně byl v začátcích mým parťákem gril plynový. S postupem času jsem vyzkoušel další typy grilů. Otestoval jsem různé techniky přípravy jídla na grilech. Rostl jsem ve svých zkušenostech, znalostech i preferencích.

Představte si, jednoho letního odpoledne sedíme u švagra na terase. Vzduch je cítit bylinkami a příjemnou vůní dřevěných štěpků z třešně. Švagr říká: „Koupil jsem si nový gril. Je opravdu speciální.“  Byli jsme pozváni. Ochutnali, vyzkoušeli, vlastními smysly zhodnotili a byli jsme okouzleni. Jídlo bylo exkluzivní – klidně by mohlo konkurovat jídlům z nejvybranějších restaurací. Než jsem okusil první sousto z BGE, byl jsem nedůvěřivý. Co může být na tom ikonickém grilu tak skvělého? Znáte to taky? Ale chuťový i vizuální vjem byl mocnější. Zkrátka LÁSKA NA PRVNÍ OCHUTNÁNÍ. Tato láska se postupně proměnila ve vášeň. Vášeň, z které je má rodina pochopitelně nadšená, neboť si na jídlu vždy velmi pochutná. Což je upřímně řečeno ta nejlepší odměna pro kuchaře-grill mistra – ocenění od nejbližších. Chcete se také připojit do spokojené rodiny BGE?

Grily Big Green Egg Slušovice

Čtěte také

HLavní partneři