Inzerce
DomůNovinkyReprezentační ples v Trnavě proměnil tělocvičnu základní školy k nepoznání

Reprezentační ples v Trnavě proměnil tělocvičnu základní školy k nepoznání

Páteční 27. Reprezentační ples v trnavské základní škole posunul historii této významné události v obci o krok dál. Pořadatelé ze spolku rodičů přišli letošní rok s několika novinkami, a především ozdobné prvky pod stropem či celkové nasvícení sálu vytvořily v tělocvičně velkolepou atmosféru.

Několikaměsíční přípravy přinesly své ovoce a ples tak opět dostál samému dlouholetému názvu „Reprezentační“. Už úvodní slovo Petra Štěpaníka, předsedy Spolku rodičů a přátel školy při základní škole v Trnavě, dalo tušit, že večer bude velký. Tahákem plesu byl nejen skvělý program, ale i tombola. Vždyť jen součet voucherů prvních tří cen vydal číslovku 20.000.

Ve fotoreportáži regionálního portálu Horní Podřevnicko vidíte fotografie z úvodní části plesu. Deváťáci nacvičili, jako každým rokem pod vedením Evy Cikrytové, brilantní polonézu, aby si vzápětí zatančili svůj první plesový tanec se svými rodiči. Taktéž další bod programu byl takříkajíc vyroben doma. Tanečnice z Orientálních tanců Trnava převedly, že aktuální dívčí generaci jsou hudba, tanec, pohyb i elegance velmi blízké.

HLavní partneři