Inzerce
DomůZádveřice11 palet pečlivě zorganizované pomoci ze Zádveřic Dopravil kamion do Lužic

11 palet pečlivě zorganizované pomoci ze Zádveřic Dopravil kamion do Lužic

Ve dnech od 9. do 11. července se stal výrobní areál firmy Brambůrky Ševčík v Zádveřicích sběrným místem Veřejné sbírky pro pomoc lidem z jižní Moravy.

Sbírka byla komunikována dle aktuálních potřeb obyvatel

Organizace sbírky spočívala v pečlivé komunikaci s obyvateli v místech postižených ničivým tornádem. Organizátoři oslovili konkrétní osoby, zjistili jejich potřeby a pak už věřili v dobro spoluobčanů. (Více o přípravách sbírky zde)

Vstřícnost dárců byla i v této celkem pokročilé době, kdy mnozí již předtím přispěli a pomohli v jiných sbírkách, úctyhodná.  

Kamion s pomocí dnes dorazil do Lužic

Veškerá darovaná pomoc, řádně roztříděná, zabalená do krabic a uložená na celkem 11 paletách, dnes úspěšně dorazila na konkrétní místo, a to k paní Evě Drobečkové do Lužic, která pro sousedy doma zřídila výdejní místo. Ti si věci přebírali hned po složení kamionu. 

Děkujeme dárcům za rychlou a významnou pomoc

Přestože dárci věnovali svou pomoc nezištně a v tichosti, chtěli bychom jim poděkovat alespoň zde. Na zdaru celé akce se rychlou a významnou pomocí podíleli: Jana Nováková, Iveta Hrázská, Veronika Hrázská, Arnošt Horák, Pavel Ševčík, Cardbox Packaging, MP CARGOSPED s.r.o., Rodina Plškova, Motorest Zádveřice, Michal Hlavatý, paní Višková, Občané obce Ostrata, paní Doláková, Gabriel Rechtorovič, paní Křivánková, slečna Křivánková, Daniela a Honza Daňkovi, paní Šudomová, Rodina Linhartova, Marcel Jurák, Rodina Mackova.

Čtěte také

HLavní partneři

X