Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

První dýňové slavnosti ovládla nádherná podzimní atmosféra

Neděle, 20 Říjen 2013 10:40 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Foto, Slušovice

Bookmark and Share

První dýňové slavnosti ovládla nádherná podzimní atmosféra
Sázka na předposlední říjnovou sobotu vyšla a organizátorkám ze Slušovjáku snad počasí už více přát nemohlo. Sluncem zalitá sokolská zahrada přivítala na prvním ročníku Dýňových slavností až nečekaně početnou návštěvu.

Podzimní výtvarná dílna pro děti byla po celé odpoledne středem jejich zájmu. Převážně z dýní, s doplněním dalších přírodních materiálů si nejmenší vyráběli kouzelné postavičky.

Na druhém konci zahrady, u „dýňového bufetu“, bylo také stále plno. Dýňová polévka, wafle s dýňovou marmeládou a šlehačkou, dýňové cookies, to všechno z vlastnoruční výroby maminek ze Slušovjánku. Na závěr hlásily „vyprodáno“.

V programu pak Žaneta Krejčí představila dívky své taneční skupiny Bailadora.  Na poslední sestavu jejich skvělého vystoupení se mezi ně vmísily i maminky ze Slušovjánku a společný tanec sklidil opravdový aplaus.

Jako poslední přijeli bubeníci z afrobandu MONIMBA. Když si houf dětí  a rodičů společně sedl do jednoho kruhu a všichni, jako jedna rodina,  bubnovali v afrických rytmech, bylo to parádní zakončení krásného podzimního odpoledne a prvních Dýňových slavností.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com