Inzerce
DomůFirmyDům, byt a zahradaEKODOMY DoMa - dřevostavby na klíč

EKODOMY DoMa – dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč, střechy, rekonstrukce dřevostavby, pergoly , dřevěné terasy a fasády, garážová stání, přístřešky, zahradní domky a mnoho dalšího, dle přání zákazníka…

Realizujeme dřevostavby na klíč

Jsme malá stavební firma a realizujeme dřevostavby na klíč. Než jsme se rozhodli společně založit firmu EKODOMY DoMa s.r.o., pracovali jsme pro různé stavební firmy. Získali jsme zkušenosti, vědomosti, několik let praxe ve stavebnictví a zjistili jsme, že máme oba stejné ambice a stejný sen. Chceme stavět rodinné domy KVALITNĚ.

Zakládáme si na precizním dodržení pracovních postupů


Každého klienta chceme řešit individuálně a dům vám postavíme podle jakéhokoliv vybraného projektu, nebo zpracujeme projekt podle vašich představ. Zakládáme si na tom, že naše práce je co nejlépe odvedená, a proto dohlížíme na to, aby všechny stavební postupy byly řádně a předpisově provedeny, čímž předcházíme pozdějším možným reklamacím. Každému kroku při realizaci stavby věnujeme pozornost a péči. Naším cílem je s čistým svědomím vám předat hotový dům, se kterým budeme spokojeni nejen my, ale především vy, neboť spokojenost klienta je u nás na prvním místě.

Děláme dřevostavby, pergoly, dřevěné terasy, fasády, zednické práce, střechy

Realizace

Vizovice


Nedakonice

Adresa a kontakt

HLavní partneři