Inzerce
DomůNovinkyPřekážková dráha s Mikulášem a čerty

Překážková dráha s Mikulášem a čerty

V neděli 7.prosince na hale ve Slušovicích proběhla veřejná akce pro děti „Překážková dráha s Mikulášem a čerty.“ Akci organizovala ASOCIACE SPORTU PRO VŠECHNY SLUŠOVICE.

Na programu se také podíleli vystupující z tanečních kroužků a cvičení ASPV a to: mažoretky ze skupiny Genesis, děti ze skupiny Bailadora, tanečnice z orientálního tance Jana, s krátkým vánočním pásmem vystoupili žáci ze ZŠ Neubuz, taneček předvedly i děti z ASPV Slušovice. Programem provázeli klaun, šašci, vodník. Další masky a čertíci pomáhali při zajištění bezpečnosti na překážkové dráze.

Také v bufetu, který zajišťovala paní Libuše Frajtová z cukrárny na náměstí, se mohly děti s rodiči občerstvit.

V polovině programu přišel dětmi očekávaný Mikuláš s čerty a andělem. Čerti děti pokoušeli, Mikuláš poslouchal básničky a s andělem rozdával za to dárky. Pak procházel halou a děti povzbuzoval, chválil, možná některé zlobítka i káral. Ale nakonec všechny děti dostaly po splnění překážkové dráhy adventní kalendář a diplom. Na závěr byla rozdána tombola.

Poděkování patří nejen účastníkům programu, dětem za vytvoření krásné předvánoční nálady, ale i všem pořadatelům a pomocníkům. Tombolu zajišťovala organizace ASPV a MÚ Slušovice.

HLavní partneři