Inzerce
DomůVšeminaNové vyžití v regionu přináší Ranč Všemina. V přírodě, po celý rok...

Nové vyžití v regionu přináší Ranč Všemina. V přírodě, po celý rok a pro celou rodinu

Myslíte si, že pravá dobrodružství jsou daleko za hranicemi? Opak je pravdou! 

Zapomeňte na chvíli na hektický svět moderních technologií a objevte kouzlo „nového“ Ranče Všemina, skrytého drahokamu na východě Moravy, který čeká, až ho prozkoumáte se svou rodinou.

Ranč je skvělým místem pro pobytové i příměstské tábory, víkendové kurzy pro děti, dospělé a rodiny s dětmi.

Náš ranč disponuje krytou jezdeckou halou a venkovní pískovou jízdárnou.

Tím zaručujeme výuky a jízdy na koni za každého počasí. V areálu máme ubytování a velké, kryté ohniště. 

Návštěva našeho ranče jistě potěší každého milovníka koní a nádherné přírody. S čistým srdcem Vám můžeme slíbit krásné zážitky s těmito ušlechtilým zvířaty. V našem rodinném kolektivu Vám rádi pomůžeme splnit Vaše westernové sny. Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského sedla.

Aktuálně pro Vás pořádáme:

Víkendové kurzy pro děti, dospělé i celé rodiny s dětmi

Prožijte víkend jinak! Intenzivní víkendové kurzy s koňmi. Zkuste s námi výcvik nebo vyjížďku na koni, celodenní péči o koně, nechte se unést krásou přírody a objevte společně nové koníčky. 

Výcvik na koni

Nikdy není pozdě se učit nové dovednosti nebo své stávající dovednosti zdokonalit. Přijďte si k nám vyzkoušet, jaké to je sedět v sedle a pocítit spojení s tímto ušlechtilým zvířetem. 

Vyjížďky do přírody

Unikněte od všedního shonu a dopřejte si terapii čerstvým vzduchem a krásnými výhledy, zatímco naše koně Vás povedou cestu se zkušeným instruktorem.

Pobytové i příměstské tábory

Hledáte pro své děti prázdninové dobrodružství, kde se naučí nejen starat o koně, ale především jezdit? Naše tábory jsou skvělou volbou! Každé dítě dostane svého koně, se kterým bude trénovat 2x denně. 

 Výlety pro základní a mateřské školy

Zpestřete školní výuku a vydejte se s námi na poznávací výlety, kde se děti učí hravou formou a zažijí nezapomenutelné chvíle. 

Postupně dojde k rozšíření ranče o pořádání soukromých i firemních večírků, svatebních hostin či narozeninových oslav s neopakovatelnou atmosférou, která Vám přinese originální zážitky a nezapomenutelné vzpomínky.

Také o bistro, kde Vám přineseme nejen menu plné svěžích surovin, ale i kouzelný prostor, kde si děti mohou hrát, zatímco Vy si v klidu budete vychutnávat kávu nebo domácí limonádu.

Naše filozofie je jasná: přinést radost nejen dětem, ale i všem dospělým. A to vše v prostředí, kde je rodinná atmosféra a příroda jako na dlani.

Těšíme se na Vás na „novém“ ranči Všemina.

A nezapomeňte – nejlepší příběhy se rodí u nás.

HLavní partneři