Inzerce
DomůNovinkySlušovjané i lidé z okolí si na plesy v Nové sokolovně rádi...

Slušovjané i lidé z okolí si na plesy v Nové sokolovně rádi zvykli

Týden po vydařeném farním plese se ve slušovické sokolovně konal další bál. Tentokrát v pořadí druhý městský. Hlad po kultuře a společenských akcích ve Slušovicích roste a tak i včerejší ples byl opět vyprodaný.

Ve slavnostně upraveném sále Nové sokolovny uvedli hned zkraje večera představitelé města dva páry zlínského tanečního klubu Fortuna.  Skvělí tanečníci střídali ve svižném tempu latinskoamerické tance s těmi klasickými, a předtančení tak přineslo do sálu tu správnou plesovou atmosféru.

Po úvodním programu pozval Libor Chuděj, zpěvák kapely Kosovci, na taneční parket tanečnice a tanečníky z řad návštěvníků plesu. Když se hrálo, tančili po většinu večera téměř všichni. Není divu, kapela Kosovci již dávno není jen klasickou „zábavovou“ skupinou, ale posilněna o dechovou sekci v podobě dvou saxofonistů dokáže v plesovém repertoáru i jeho kvalitní interpretaci směle konkurovat velkým bandům.

Srdečná a přátelská atmosféra, ve které si nikdo na nic nehraje, a vůle především se dobře bavit včera ve Slušovicích zvítězily.

HLavní partneři