Inzerce
DomůNovinkyListopádění díl třetí. Sváteční večer ve Vizovicích nejen s Tabáskem &...

Listopádění díl třetí. Sváteční večer ve Vizovicích nejen s Tabáskem & Partyjou

V pátek 17.listopadu proběhlo v kulturním domě ve Vizovicích v pořadí už třetí Listopádění. Velice příjemná akce začala už tím, že kavárna KD ještě před začátkem oficiálního programu praskala ve švech. To byl ten nejlepší rozjezd pro všechny lidi, kteří při této akci přikládali ruku k dílu, protože bylo jasně vidět, že jejich snaha a energie není vynaložena nadarmo.

Začátek obstarala pořádající formace – Tabásek & Partyja. Byl částečně představen nový repertoár, který bude na nově vznikajícím sólovém CD Pavla Tabáska a částečně osvědčené, zaběhlé písničky staršího data. Hned při prvním potlesku bylo jasné, že atmosféra večera bude velice přátelská a příjemná.

Po Tabáskovi & Partyji nastoupilo vsetínské sdružení výborných zpěvaček pod názvem Spolek vdolek, které od prvních tónů jasně všem ukázaly svoji kvalitu. Precizně sladěný vícehlasý zpěv ztišil brzo celý sál do naprostého ticha, takže ještě více podpořil chuť a vervu zpěvaček při interpretaci jejich různorodého repertoáru. Spontánně vytleskaný přídavek byl logickým zakončením jejich bloku.

Jako poslední, třetí vystupující nastoupil na podium Dareband. Ten zahrál na lidovů notečku autorskýma písničkama kapelníka Jiřího Dareby Václavíka, které bylo v mezičasech doprovázeno velice uvolněným a vtipným úvodním slovem, což po celou dobu jejich vystoupení jenom podtrhovalo pohodovou atmosféru celého večera.

Celkově možu toto hodnocení Listopádění 2017 zakončit konstatováním, že sa z mojeho pohledu jednalo jednoznačně o nejvydařenější ročník, což zavazuje při plánování dalšího ročníku – Listopádění 2018.

Závěrem bych za sebe chtěl poděkovat všem účastníkům tohoto setkání za velice příjemně strávený sametový večer.

Pavel Tabásek

HLavní partneři