Inzerce
DomůNovinkyTimbersports 2015. Nejen sportovní dřevorubci Zádveřicím učarovali

Timbersports 2015. Nejen sportovní dřevorubci Zádveřicím učarovali

TIMBERSPORTS Zádveřice 2015 – Sportovně adrenalinové odpoledne s ukázkami bojových sportů. Když se před časem objevily plakátky pro spoustu lidí s tajemným titulkem, těžko někdo věřil v jak skvělou akci se sobotní nabídka Dana Hilla a jeho družiny promění. Ano. Přepište dějiny zádveřického sportovního areálu. Taková akce tu ještě nebyla.

Ještě, než s pátou odpolední začal hlavní bod programu STHL-Timbersports –  klání sportovních dřevorubců, byl připraven v areálu zádveřické TJ Sokol neuvěřitelně rozmanitý a hlavně pro všechny věkové skupiny poutavý program. Těžko někoho vyzdvihnout, svou roli si ve skvěle načasovaném line-upu splnil každý beze zbytku.

Chvíle, kdy se na tatami za zvuků podmanivých melodií „mazlili“ holenními kostmi mistři thajského boxu ze Zlína, aby o kus dál domácí klaun Brdík dováděl s dětmi, zůstanou nezapomenutelnými. A tak by se dalo pokračovat; domácího miláčka Charlese Burtona, světového šampiona v natur kulturistice, by si diváci snad odnesli domů, sympatie i respekt sklidila také usměvavá dvojice ostrých chlapíků z Krav Maga Brno. Ta pro změnu představila moderní, praktickou a prověřenou soustavu sebeobranných technik, pečlivě koncipovaných tak, aby odpovídaly podmínkám současného, rychle se měnícího světa. (Všichni vystupující na plakátku na konci fotogalerie).

Také s gastronomickým zabezpečením akce neponechali pořadatelé nic náhodě. O spokojenost návštěvníků se v tomto ohledu vzorně starali vyhlášení mistři cateringu z motorestu v Zádveřicích. V nabídce bylo v areálu několik druhů piva, mimo jiné i z rodinného pivovaru Vraník, z nedaleké Trnavy.

Samostatnou kapitolou byla hlavní Timbersports show od sedmnácti hodin. Nadšení diváci měli možnost shlédnout všech šest disciplín sportovního dřevorubectví, což jak podotkl sám zkušený moderátor dřevorubeckých závodů, bylo vskutku unikátní a výjimečné. Moderátor dřevorubeckých soutěží byl vůbec velmi důležitým prvkem dne. Zvědavým divákům totiž každý z jednotlivých závodů dopředu popsal, a tak při ostrém startu už byli všichni nezkušení takříkajíc v obraze. Samotní mistři Timbertsportu  pak nenechali nikoho na pochybách, že svými tituly nejsou ověnčeni náhodou. Ukázali všem, že dřevorubecké závody nejsou jen o fyzické síle, ale také o pružnosti, bystrosti a inteligenci. Zádveřické publikum si svou odvahou získal také samotný organizátor skvělé akce domácí Dan Hill. Ač naprostý nováček tohoto sportu, neváhal změřit před domácími diváky síly a schopnosti s mnohem zkušenějšími borci Timbersportu.

Celá akce měla také charitativní rozměr, na závěr předal pořadatel nezanedbatelný výtěžek z dobrovolného vstupného zlínské „Naději“.

Závěrem snad – kdo nebyl na Timbersports 2015, neměl by si nechat ujít 2016…

HLavní partneři

X