Trnavský kolík 2014. Titul opět do Kašavy, poklona všem

Úterý, 09 Září 2014 18:26 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ + GASTAN | Značky Foto, Kašava, Sport, Trnava, Video Bookmark and Share

Fotoreportáž

Trnavský kolík 2014. Titul opět do Kašavy, poklona všem
Trnavský kolík 2014 se vydařil. Slunce od rána paprsky zalévalo Trnavu i okolí a podmínky pro nejprestižnější triatlon v regionu byly přímo ideální. Voda rybníka v Podkopné Lhotě, kde soutěž každoročně startuje, měla pohodlných 20°C.

První příčku obsadil stejně jako v roce 2013 Tomáš Minařík z Kašavy. Letos na čele neměl s kým bojovat a s přehledem vyhrál časem 31 minut a 28 sekund. V cíli byl o 42 sekund dříve, než druhý borec, Antonín Barbořák z Trnavy, který do cíle dojel s časem 00:32:10. Na třetím místě se umístil čerstvý padesátník Roman Mezihorák z Fryštáku.    

Trnavským kolíkem, tedy nejlepším domácím borcem se stal, stejně jako loni, Antonín Barbořák z Trnavy. Domů si odnesl chutnou a tradiční cenu – věnec domácích klobásek.

Účastníci dorazili do cíle bez zranění a s úsměvem na rtech. Všem závodníkům patří poklona za odvedené výkony, a zejména rodiče, závodící po boku malých capartů, můžou jít ve výchově mladé generace příkladem.

To nejlepší občerstvovací i technické zázemí závodu připravil, stejně jako předchozí ročníky, Penzion a hostinec s rodinným pivovarem Na Rozcestí.

Organizátoři zároveň vyhlásili termín Trnavského kolíku 2015 na neděli 6. září. Už nyní se těšíme!