Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Čajánek s Leškou na trávníku. „Zlatá parta“ ze Zlína přijela do Slušovic

Středa, 05 Červen 2013 08:44 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Slušovice, Sport

Bookmark and Share

Fotoreportáž z přátelského fotbalového utkání a autogramiády FC Slušovice - HC PSG Zlín

Čajánek s Leškou na trávníku. „Zlatá parta“ ze Zlína přijela do Slušovic
Žlutomodří hrdinové ze Zlína, účastníci fantastického finále extraligy 2013, zavítali v úterý odpoledne na Městský fotbalový stadion ve Slušovicích, aby sehráli přátelské fotbalové utkání s místním FC. Nebývale zaplněná tribuna tak měla možnost sledovat partu kolem Petrů Čajánka a Lešky, Bédi Köhlera, Ondry Veselého, Zdeňka Okála a dalších skvělých hokejistů zlínského PSG.
V utkání, jehož výtěžek bude věnován na podporu mládeže FC Slušovice a ve kterém o výsledek až tak nešlo, nakonec vyhráli „zlíňáci“ 4:1. Krátce po skončení zápasu následovala autogramiáda, při které „ševci“ ochotně podepsali malým fanouškům i fanynkám ze Slušovic co se dalo. Dresy, ruce, fotky i plakáty. Mnozí se pak nechali se slavnými vzory vyfotit. Závěr programu hokejistů ve Slušovicích pak obstaral majitel Přerovské restaurace pan Škrabana, který hráče pozval do svého podniku na dobrou a zaslouženou večeři. (Fotky z autogramiády naleznete na Facebooku HORNÍHO PODŘEVNICKA.cz – ZDE)

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com