Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Fleret zahájil výstavu k 30-tinám kapely v akustické sestavě

Úterý, 03 Prosinec 2013 18:22 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz | Značky Vizovice, Zádveřice

Bookmark and Share

Foto a video-reportáž z Domu kultury ve Vizovicích

Fleret zahájil výstavu k 30-tinám kapely v akustické sestavě
Výstava, která byla zahájena minikoncertem Fleretu v akustické sestavě, a kterou uvedl valašský mistr, přítel Fleretů „kmocháček“ Vladislav Jurčák, završuje oslavy třicátého výročí vzniku této folkrockové skupiny.
Desítky velkoformátových fotografií v expozici Informačního centra Domu kultury ve Vizovicích mapují dlouholetou historii Fleretu, a to od úplných začátků, přes úspěchy na Portách, spolupráci s Jarmilou Šulákovou, až po čerstvou současnost.

V průběhu večera přesvědčili Zdeněk "Hrach" Hrachový, Stanislav "Stáňa" Bartošík i David Filák fanoušky, že zvučící techniku k dobrému výkonu nepotřebují. Publikum bylo z hitů Večer křupavých srdíček, Zafůkané, Vizovice či Kurnik šopa tož to né, podaných v akustickém kabátě, nadšené. Došlo i na další klasiku v podobě Ej trnečko trnečko a Šak máte nalété. V předvánočním čase potěšili Flereti přítomné vlastní verzí koledy Na Vánoce dlůhé noce. Videa všech skladeb zde.
V průběhu večera došlo také k slavnostnímu aktu – křestu zbrusu nové knihy Umělci na šňůře, knihy která popisuje historii kapely a kterou napsal mladý kulturní žurnalista a inspicient Městského divadla Zlín Jakub Malovaný.
Výstavu v info-centru v Kulturního domu ve Vizovicích můžete shlédnout až do 21. prosince

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com
Video