Inzerce
DomůVizoviceVizovice SPOLEČNĚ podruhé. Veletrh aktivit nabídnul dětem množství aktivit a pomohl i...

Vizovice SPOLEČNĚ podruhé. Veletrh aktivit nabídnul dětem množství aktivit a pomohl i Denisce

Fotoreportáž

Organizace a spolky, které ve Vizovicích tvoří pro děti a mládež aktivity uspořádaly v neděli 2. ročník – Vizovice SPOLEČNĚ, kde si děti mohly vyzkoušet aktivity a kroužky na jednom místě! 

Počasí bylo teplotně opravdu výživné a my jsme rádi, že i přesto přišlo tolik návštěvníků. V předchozím ročníku jsme rozdali přibližně 105 slosovatelných kartiček na razítka u jednotlivých stanovišť, letos jich bylo krásných 149.

Děti si u vizovických organizacích a spolků mohly vyrobit různé výrobky, zasportovat si, zažít tradiční i netradiční aktivity, zaregistrovat se do knihovny a především si užít hezké odpoledne s rodinou. Jednoduše jsme opět dokázali, že ve Vizovicích rozhodně nuda není. Děkujeme Všem pořadatelům akce, kteří se podíleli a Vám všem, co jste na akci dorazili! Bez Vás rodičů, kteří chcete efektivně vyplnit svým dětem volný čas kvalitními a zajímavými aktivitami by to nešlo. Velký dík patří taky SK Vizovice, za sponzorský dar a výdělek z občerstvení v částce 13500,- korun!

I letos pro dobrou věc

I letos jsme se společně rozhodli dobrovolné vstupné věnovat na dobrou věc a to konkrétně Denisce Jančíkové. Celkem se vybralo 11 865 Kč. Tato částka poputuje na účet Denisky, který je vedený Asociací rodičů dětí s přidruženými onemocněními v ČR. S tímto účtem může disponovat pouze Asociace, která Denisce kontroluje a proplácí veškeré výdaje na rehabilitace a rehabilitační pomůcky.

Těšíme se na vás a vaše děti během školního roku. Podívejte se, kde jsou volná místa a kam můžete své dítě přihlásit. Na našem webu najdete odkaz na jednotlivé spolky.

Za pořadatele a všechny skvělé spoluorganizátory z jednotlivých spolků – Mgr. Yvette Polanská

Vizovice SPOLEČNĚ podpořme Denisku Jančíkovou

HLavní partneři