Inzerce
DomůNovinkySTARTUJE DOBROČINNÝ PROJEKT "KANCI PRO KANCE"

STARTUJE DOBROČINNÝ PROJEKT „KANCI PRO KANCE“

Po zdlouhavých debatách a hlasování se náš fotbalový tým (docela jednomyslně) dohodl na podobě nového maskota fotbalového oddílu. Stal se jím kanec, a proto se nedivte, když uvidíte spojení Kanci z Neubuze. Bude se jednat o hráče, nemusíte se bát…

Kanec se stal maskotem klubu – startujeme dobročinný projekt

Fotbalový klub 1.FC Neubuz startuje projekt „Kanci pro Kance“, který bude zaměřený na to, abychom společně pomáhali těm méně šťastným, nebo bezbranným. Jako první představujeme akci, která se k názvu skvěle hodí. V ZOO Lešná společně s vámi podpoříme Kance savanového, abychom ukázali, že kancům kanci nejsou lhostejní. Jelikož je jeden z nich nově základem našeho loga, musíme se nějak revanšovat. V průběhu fotbalového utkání proti FK Paseky „B“ v neděli 27.4.2014 od 16h v Neubuzi máte všichni možnost přispět na sponzorský dar tomuto zvířeti v ZOO Lešná, který bude předán v neděli, 18.5. přímo v ZOO Lešná celým týmem i s rodinami za přítomnosti médií. Za sponzorský dar obdržíme od ZOO Lešná bonusy na vstupné a dary, které předáme do vybraného dětského domova, tudíž pomůžeme hned několikrát.  Další termíny na možnou podporu jsou: 2.5. (pátek) během tréninku 1.FCN (17:00 – 19:00), 3.5. (sobota) – během utkání Bratřejov vs 1. FCN (16:30), 9.5. (pátek) během tréninku 1. FCN (17:00-19:00) a 11.5. během utkání 1. FCN vs Zádveřice (16:30)

Podpořte s námi dobrou věc! 

Budete také pravidelně informováni o stavu konta na našem webu www.neubuzfc.webnode.cz a naší facebookové skupině 1.FC Neubuz (prosíme o přidání přátel a sdílení skupiny na FB). Každý z vás, kdo přispěje minimální částkou 50,- a vyšší, bude navíc napsán na tabuli dárců kanců, která bude vyvěšena na webu, facebooku a hřišti 1. FC Neubuz.

Pojďte s námi podpořit dobrou věc a staňte se součástí této charitativní akce, která je prvním krokem k dalším obdobným darům potřebným.

Děkujeme, že chcete s námi pomáhat 

1.FC Neubuz

Facebook stránka tohoto projektu:  https://www.facebook.com/events/1427961430795974/
Na včerejším utkání Kanců z 1. FC Neubuz vs SK Paseky (12:0) fanoušci a hráči mezi sebou vybrali již 2.130,-! Děkujeme a těšíme se na další podporu.

HLavní partneři

X
Používáme WordPress (v češtině)