Inzerce
DomůBratřejovSbírku pro Zuzku završila vydařená párty. V Bratřejově se děly věci!

Sbírku pro Zuzku završila vydařená párty. V Bratřejově se děly věci!

První zářijový pátek se v Bratřejově dařilo víc než jindy. Milovníci turistiky a dobrého piva tam za podpory obce Bratřejov uspořádali Párty pro Zuzku. Akce v útulném areálu zdejšího fotbalového hřiště byla vyvrcholením sbírky, která měla Zuzce pomoct k novému elektrickému vozíku, aby mohla žít aktivní život. A stalo se!

„Už samotná sbírka (více o ní i o Zuzce zde) byla nadmíru úspěšná. Částka 330 tisíc, potřebná na elektrický terénní vozík v základní výbavě, byla skrze portál donio.cz vybrána během dvou prázdninových měsíců a završena před pár dny, “ neskrývala nadšení Lenka Polanská, organizátorka charitativní párty. „Všem dárcům sbírky bych moc ráda poděkovala, Zuzka se díky terénnímu vozíku dostane v podsadě kamkoliv, mimo jiné i na akce právě bratřejovských turistů,“ řekla portálu Horní Podřevnicko.

„A když vidím solidaritu lidí, kteří přišli na akci Párty pro Zuzku, nenacházím slov. Pomohli jak všichni návštěvníci, kteří na útratách nešetřili, tak další podporovatelé, dárci do tomboly, pomocníci z našich řad. Velkou měrou se na úspěchu akce podílel Klaun Brdík, který k nám přijel akci podpořit až z Brdíkova a celý program nám hned zkraje akce skvěle nastartoval.“ Jak dále Lenka Polanská dodala, nadmíru upokojivý výtěžek z akce bude věnován na potřebné dovybavení elektrického vozíku.

  • Další články
  • Foto

HLavní partneři

X