Inzerce
DomůBřezováOdpoledne s Mikroregionem Slušovicko. Jen dětí přišlo přes tři sta!

Odpoledne s Mikroregionem Slušovicko. Jen dětí přišlo přes tři sta!

Zástupci obcí dobrovolného svazku Mikroregionu Slušovicko uspořádali opět po roce na slušovické Sokolské zahradě velkou akci určenou především dětem. Odpoledne s Mikroregionem Slušovicko přilákalo mnoho obyvatel regionu, vždyť jen dětí přišlo přes tři sta.

To potvrdila i Renata Zábojníková, místopředsedkyně svazku. „Pro děti jsme měli připraveno 285 kartiček k vyplňování na trasu s úkoly. Vydány byly všechny a některé děti, které přišly později, absolvovaly trasu bez kartičky. Dětem bylo zdarma vydáno na tři sta párků a jen pro zajímavost, šikovná děvčata nadělala palačinek z jednoho a půl kýble těsta,“ potvrdila jedna z pořadatelek vysokou účast. Skvělou návštěvu na akci mikroregionu si pochvaloval i jeho předseda Daniel Juřík. „Velký zájem byl i o točené pivko, vždyť letos jsme vytočili připravené sudy do dna! Musím opět poděkovat všem velmi ochotným a aktivním dobrovolníkům z jednotlivých obcí, kteří se ve volném čase podíleli na zdárném průběhu akce.“

Novinkou programu letošního Odpoledne s Mikroregionem Slušovicko bylo vystoupení Klauna Baila. Multitalentovaný umělec, který se věnuje cirkusu přes deset let, svými artistickými čísly děti vtáhnul do děje a mnohé z nich měly to štěstí stát se přímými aktéry jeho balančních kouzel!

HLavní partneři