Inzerce
DomůNovinkyII. ročník Country festivalu Bundy zelený přispěl na zlínskou onkologii téměř čtvrt...

II. ročník Country festivalu Bundy zelený přispěl na zlínskou onkologii téměř čtvrt milionem

V sobotu, 10. srpna proběhl v Zádveřicích II. ročník charitativního festivalu Bundy zelený, jehož výtěžek putuje na projekt Pomáháme onkologii, který dlouhodobě podporuje Komplexní onkologické centrum KNTB a.s. ve Zlíně.

Organizátoři festivalu, společnost Imatech Zlín a tiskárna Ofsito s.r.o., připravili pro téměř tisícovku účastníků nezapomenutelný program a několik akcí, které všechny přispívaly na konto projektu.

Přesně ve 12:00 přivítala kapela Hop Trop všechny hymnou festivalu a poté nastala smršť písniček a kapel, které naplnily motto festivalu „50 let trampské písně“. Na podiu se vystřídali Nezmaři, Taxmeni, Roháči z Lokte, Žalman, Brontosauři riveval, Poutníci a celý festival ukončila skupina Podjezd.

Nejen do tomboly, ale i finančními dary přispělo mnoho společností, jako např. Credit czech, Svět oken, MP Krásno, Topnatur, Ezop design, město Vizovice, pivovary Hrádek a Vraník aj.

Poděkování patří mediálním partnerům rádio Country, TVS a regionální portál Horní Podřevnicko.

Celý výtěžek bude věnován na projekt Pomáháme onkologii, který založila společnost Jiří Křístek – OFSITO s.r.o. již před čtyřmi lety. Hlavním cílem projektu je zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu pacientů Komplexního onkologického centra KNTB a.s. ve Zlíně. Celkově bylo již předáno více jak 1 700 000.

„Chci všem velmi poděkovat za krásný festival Bundy zelený. Moc jsem si ho užila stejně jako mí kamarádi, měli jste pozvané skvělé muzikanty i zpěváky, líbil se mi nápad spojeny s charitativní činnosti, měli jste bezvadnou organizaci, příjemné prostředí, moc dobré občerstvení,“ shrnula účastnice festivalu paní Markéta Janošová.

HLavní partneři