Inzerce
Domů Novinky Nová Sokolovna přivítala tanečníky napříč generacemi

Nová Sokolovna přivítala tanečníky napříč generacemi

Sraz pro všechny bývalé i současné členy slušovické taneční skupiny KONTRAST dance uspořádalo v sobotu 6. dubna místní uskupení České asociace sportu pro všechny (ASPV SLUŠOVICE).


ASPV se již více než čtvrt století věnuje ve Slušovicích vedení mládeže k tanečním aktivitám. Začínalo v původní místní sokolovně pod vedením Lydie Staroveské, pokračovalo v malé tělocvičně ZŠ či ve sportovní hale. „ Chtěli jsme využít příležitosti otevření nové Sokolovny ve Slušovicích, abychom se všichni, kteří tento taneční kroužek navštěvovali, setkali, zavzpomínali a pobavili“, vysvětlil důvod setkání dlouholetý lídr Petr Staroveský.
Skutečně milých setkání a vzpomínek bylo v průběhu večera nepočítaně. Vystoupení současné generace “kontrasťáků“ a videoprezentace z historie taneční skupiny zaujaly všechny. Večer pak vyvrcholil originální módní přehlídkou tanečních kostýmů z historie skupiny a společným tanečním tréninkem – nácvikem sestavy – všech zúčastněných na jednom parketu! 

HLavní partneři

Moje Smečka – Chovatelské a zahrádkářské potřeby

najdete nás v prodejně ve Vizovicích a také na Facebooku na adrese:www.facebook.com/mojesmeckavizovice/máme dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem psů, naši pracovníci jsou školeni v...

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...

Voňavý špajz Vizovice – farmářské a bio výrobky, zdravá výživa

Náš Špajz je velký, má spoustu polic a lednic a v nich najdete od každého něco. od koziček máme...

NEREZ – LUDĚK POLČÁK

Firma byla v r. 1990 založena jejím současným majitelem p. Luďkem Polčákem. Od tohoto roku poskytovala firma pod...

Rekreační středisko Trnava

Ubytování v krásném horském prostředíLyžařský areál se čtyřmi vleky a nočním lyžovánímSlužby relaxačního centra s bazénem, whirlpoolem, saunamiMultifunkční hřiště...
X