Inzerce
Domů Novinky Hvězdný Real Top Praha ovládl první Clásico. Ostrými pálili Jakub Štáfek a...

Hvězdný Real Top Praha ovládl první Clásico. Ostrými pálili Jakub Štáfek a Radim Pindryč

První ročník Slušovického Clásica je minulostí. Setkání bývalých spoluhráčů, generací, přátel proběhlo v přátelské atmosféře, úsměvy na tvářích aktérů hovoří za vše. 20.000,- putuje na podporu rodiny Ondry Popovce z Hrobic, nikdo se vážněji nezranil, večer přežili všichni. Na slušovickém stadionu se vystřídal v tropickém počasí slušný počet fanoušků, dětské soutěže přinesly mladým talentům a talentkám zajímavé ceny a dárky.

Utkaly se mezi sebou týmy Garda, Fans, Region a také ctěný host – charitativní tým osobností Real Top Praha. Ve dvou semifinálových bojích se nejprve utkal Real Top Praha proti týmu Gardy. Za tu nastoupili například Jan Kolečkář, Miroslav Třasoň, Milan Hanko, Petr Pinkas, Roman Dobeš, Petr Daněk, Luděk Lošťák, Zdeněk Čuřík a další. Obrana pražského týmu vedená hercem Davidem Suchařípou, režisérem Vojtou Nouzákem, na stoperském postu pak hokejistou Jaroslavem Kristkem a ex-kapitánem Zlína Jaroslavem Švachem byla první půli mnohokrát prověřena a jednou kapitulovala. To stejné se podařilo i týmu osobností, když řadu šancí ještě zahodili útočníci Ota Balage, Jakub štáfek, Josef Hervert a Radim Pindryč. Druhou půli ale nakonec plodnější hosté zlomili ve svůj prospěch a po výhře 4:2 čekali na svého soupeře. (Branky Real Top Praha: Štáfek a Pindryč 2 – Garda: Třasoň, Dobeš)

Druhé semifinále proti sobě postavilo tým Fans a tým Region. Tým Fans (Aleš Knápek, Tomáš Pavel, Tomáš Gajdošík, Ivo Lošťák, Jan Vlachynský, Jiří Hynčica, Pavel Chrastina, Pavel Procházka, Jakub Gajdošík a další) tahal většinu utkání za delší konec provazu a ještě 3 minuty před koncem vedl 3:1. Jenomže, rychlý finiš Regionu (Roman Bořuta, Martin Odstrčilík, Tomáš Dujka, Dan Večeřa, Vlastimil Bořuta, Petr Červenka a další) zajistil vyrovnání a pokutové kopy, ve kterých byli šťastnější „Regioňáci“, když za tým fans přestřelil bránu hráč současného FC Slušovice, Ivo Lošťák.

Souboj o třetí místo poté překvapivě, ale zaslouženě vybojovala Garda, která zklamaný tým Fans odsoudila k 4. místu.

A přišlo na řadu finále. Real Top Praha se postavil týmu Region. Hned v úvodu se sólem a ligovým finišem blýskl herec Jakub Štáfek – 1:0 pro Real. Mladý herec a režisér tak dodržel, co slíbil ve videu před Clásicem – že bude pálit ostrými (video zde). Poté se Region tlačil do útoku a šance střídala šanci, ovšem bez úspěchu. Druhou půli pokračoval Region v tlaku, ale nedokázal se prosadit ani z těch nejvyloženějších příležitostí. A tak po sólu Bořuty, které vychytal brankář Realu Jakub Štefek, se projevilo staré známé „Nedáš – dostaneš!“.  Dalekonosná střela, kterou vyslal po přihrávce dalšího ligového veterána Michala Hlavňovského Radim Pindryč, zaplula do brány Regionu. Pražané si již výhru nenechali vzít a byli to překvapivě oni, kdo zvedl trofej prvního Clásica nad hlavy.

Konečné pořadí:

  1. Real Top Praha
  2. Region tým
  3. Garda Tým
  4. Fans tým

Nejlepší střelci: ¨

3 – Jakub Štáfek a Radim Pindryč (oba Real Top Praha)

„ Poděkování patří všem partnerům a aktérům prvního oficiálního Clásica, když jsme v minulosti měli pár nultých ročníků. Z výrazů a reakcí hráčů již nyní víme, že další ročník budeme chtít jistě uspořádat a posunout jej opět dále. Na ročníku 2016 začneme pracovat již letos. Chtěl bych také poděkovat Romanu Dobešovi, že jsme to vše ustáli, Jirkovi Dobešovi za pomoc při organizaci, všem manažerům týmů za super přístup a dirigování svých oveček,  Janu Zahnašovi za fotografie, Petru Jaroňovi z webu Horní Podřevnicko za pomoc a řešení akutních problémů, Jirkovi Procházkovi za obsluhu techniky, Michalu Gajovi za moderování, skvělé ceny ( VIP volňásky do kin pro děti ) do soutěží a večerní hraní, Davidu Gajdůškovi a týmu organizátorů za skvělou práci, Čoudovi a Machyčovi za nocleh pro tým Real Top Praha a hlavně pak všem hráčům, že jsme společně dokázali vytvořit tak skvělou atmosféru a udělali si pěkný den! Již nyní máme v hlavě další novinky na příští ročník, abychom přilákali do ochozů ještě více lidí. Fakt, že jsme s Realem Top Praha turnaj vyhráli, mně těší ještě víc. Musíme příští rok přijet obhajovat, pokud to jen bude možné. Trofej nyní uložíme do síně slávy, kterou má Real v pivnici Konvikt v Bartolomějské ulici v Praze“, dodává jeden z organizátorů, Jakub Štefek. 

HLavní partneři

AligatorAVS čtyřkolky, příslušenství

Kdo jsme? Společnost, která Vám nabízí od roku 2011 prodej a servis motorových čtyřkolek, motorek. Naše...

Autoservis Polaštík, automyčka a ruční mytí vozidel

AUTO DAPA – Autoservis Polaštík - dlouholetá tradice ve zbrusu novém kabátě u kruhového objezdu ve Slušovicích SLUŽBY...

Posuvné dveře pro vestavěné skříně Mline

Posuvné dveře pro vestavěné skříně Mline - specializovaný výrobce Na posuvné dveře pro vestavěné skříně se firma Mline specializuje již od roku 2003....

Motokrámek – díly pro tvou legendu

Proč koupit moto díly právě u nás? Velký výběr zboží

Tomáš Ševčík – Tvořím weby, které vydělávají

Tvořím webové stránky s důrazem na analýzy. Díky porozumění vašemu cíli, byznysu a zákazníkům postavím web, který...
X