Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

17. listopad ve Slušovicích. Ve znamení koně

Neděle, 17 Listopad 2013 12:10 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Březová, Foto, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž z natáčení druhé řady seriálu ve Slušovicích

17. listopad ve Slušovicích. Ve znamení koně
Bolek Polívka, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Vanda Károlyi Konečná, Mirek Vladyka, Petr Franěk, Karel Dobrý, početný štáb seriálu České televize v čele s režisérem Milanem Cieslarem, stejně jako desítky komparzistů ze Slušovic a okolí se rozhodli oslavit svátek Dne boje za svobodu a demokracii stylově. Prací.

Komparzisté, kteří museli k natáčení ve sváteční neděli vstávat do mlhavě mrazivého rána někdy kolem šesté hodiny, nelitovali. Odměnou jim bude nejen „jejich“ chvíle v několika scénách seriálu. Přímý kontakt se slavnými herci, stejně jako nasátí atmosféry natáčení seriálu z prostředí koní, to vše si mohli účastníci nedělního rána na slušovické „dostihovce“ dosytnosti užít. Viděli, jak šarmantní Vilma Cibulková umí přátelsky zahřát prokřehlého seriálového hraběte Schwarze (Bolek Polívka), i jak to vypadá, když se kůň vzepře a … nechce hrát.

Několikrát se všichni společně zasmáli. To když Bolek Polívka po režisérových pokynech „kamera, klapka“ pokračoval směrem ke psům štěkajícím od Březové “psi neštěkat!“…   V jiné chvíli na kost zmrzlý Mirek Vladyka prohlásil, jestli by si toho koně nemohl koupit v létě (točila se scéna dražby koní). Když pak hledali Bolka Polívku, aby se připravil na scénu, někdo zvolal „ pan hrabě se přezouvá!“. A vskutku. Na židli sedící valašský král přezouval své civilní „najky“ za hraběcí polobotky…

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com