Ples města Vizovic. Hudba, tanec i lechtivá módní přehlídka

Neděle, 25 Leden 2015 17:16 | Zdroj: Foto Tomáš Ševčík, www.sevciktomas.cz, Text - Horní Podřevnicko | Značky Foto, Vizovice Bookmark and Share

Fotoreportáž z Vizovic

Nejpestrobarevnější přehlídkou dobré hudby, ale i módních přehlídek, tanečních vystoupení a především dobré zábavy se včera stal vizovický Městský ples.

Avion Big Band, více než dvaceti členné hudební těleso ze Zlína, produkující živou hudbu od třicátých let až po současnost, střídalo taneční série z Fryštáckou Javořinou.  Zajímavostí dechové hudby, fungující pod tímto názvem 25 let je fakt, že větší část dechovky působí zároveň ve zlínském Avion Big Bandu.

O program se dále postarala módní přehlídka Studia 365, která se především mužské části plesového osazenstva kulturního domu ve Vizovicích musela líbit. Se svým mažoretkovým a tanečně-kabaretním vystoupením nezůstaly pozadu ani tanečnice Sdružení dechového orchestru mladých ze Zlína. Tradiční součástí večera byla i bohatá tombola podpořený bezpočtem vizovických firem.

„Ples města se vydařil. I účast byla skvělá a lidé se tentokrát bavili opravdu dlouho,“ shrnula včerejší slavnostní dění Irena Jančíková, referentka Kulturního domu. „ Kulturní dům ve Vizovicích však na dlouho neutichne. Již následující pátek (30. 1. pozn. red.) totiž pořádáme populární gastro-folklórní akci s názvem Gajdy a zelé živobytí celé, která je zároveň vernisáží neméně oblíbené výstavy Šikovné ruce občanů Vizovic,“ přidala zajímavou pozvánku.