Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

3. ples Města Vizovic. Bál se vším všudy

Pondělí, 13 Leden 2014 12:22 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Foto, Vizovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

3. ples Města Vizovic. Bál se vším všudy
3. Městský ples se uskutečnil v sobotu 11. ledna ve Vizovicích. Přijeli jsme na místo, abychom „prověřili“ dobrou pověst této akce z úvodních dvou ročníků. Vznešený duch plesové sezóny nás zasáhl hned od začátku.
Dámy v krásných róbách a účesy, na kterých si daly opravdu záležet. Jejich partneři v eleganci nezůstávali pozadu. K tomu slavnostně oděný sál vizovického Domu kultury. Ve vedlejší kavárně bohatá tombola s opravdu krásnými cenami byla navíc vkusně naaranžovaná.
To hlavní, co na takovém plese přispívá k dobré náladě hostů, je však program. A tem ne vizovickým organizátorům povedl mírou vrchovatou. Dokonalý mix hudby i doprovodných vystoupení měl po celý večer úžasný spád. Na rozděleném pódiu se v pravidelných intervalech střídala dvě hudební uskupení. AVION BIG BAND, úctyhodné těleso čítající na 20 skvělých muzikantů a tři neméně kvalitní sólisty a pětičlenná parta muzikantů z Valašska, říkajících si SCHELINGER REVIVAL. Jejich podání rockových šlágrů převážně Jiřího Schelingera bylo vítaným protipólem hudby fantastického zlínského big bandu. Na hudební produkci plynule navazovala poutavá vystoupení mažoretek SDOM či skupiny Cheerleaders. Do plesového programu parádně zapadla módní přehlídka studia 365. Zlatým a lechtivým hřebem večera pak bylo půlnoční vystoupení. Burleska v podání členek SDOM se především mužské části plesového osazenstva musela líbit.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com