Lampionový průvod a světelná show. Ardor Viridis vykouzlili i znak Slušovic!

Sobota, 05 Listopad 2016 15:33 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, foto PJ | Značky Slušovice Bookmark and Share

Fotoreportáž

Lampiónový průvod, každoročně pořádaný Nadačním fondem pro rozvoj a podporu Slušovic, měl včera rekordní účast. Z davu, který se v podvečer sešel u kostela se postupně vytvořil dlouhý, téměř pětisetčlenný světélkující had, prolínající se chodníky a uličkami Slušovic.

V cíli trasy čekala na děti odměna, připraveno bylo tradičně i nějaké to „hřejivé občerstvení“. Vyvrcholením příjemného večera pak byla profesionální světelná show skupiny Ardor Viridis. Míhající se barvy ve spojení s dokonalými pohyby žonglérů dětem i rodičům nedovolily dívat se nikam jinam. Když se v závěru show před užaslými diváky jakoby zázrakem objevilo logo Nadačního fondu, městský znak Slušovic i poděkování, přešlo nadšení ve velký a zasloužený aplaus pro zlínské umělce.

„Za spolupráci a pomoc dnes už tak zažité a poměrně rozsáhlé akci velmi děkuji slušovským hasičům, členům nadačního fondu i sponzorům. Za nadační fond jsme vděční za dnešní rekordní návštěvu průvodu. Paradoxně i trochu ublížila, protože se nakonec s dárkem na některé děti nedostalo. Po podhledu na dnešní „nekonečný“ průvod ale uznáte, že takovéto množství návštěvníků se opravdu odhadnout nedalo,“ usmíval se po akci pořadatel Antonín Novák. „Podle hlasitých reakcí na světelnou show, byli ale nakonec myslím všichni spokojeni,“ doplnil.