V boji o první příčku doma Slušovice padly

Úterý, 12 Květen 2015 10:24 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Slušovice, Sport

Bookmark and Share

Foto – FC Slušovice : TJ Štítná A 0 : 1 (0:1)

Zápas o první místo zvládli Štítenští fotbalisté takticky na jedničku. Zodpovědně bránili a přecházeli do rychlých protiútoků. Ve vyrovnaném prvním poločase se ujali vedení střelou Fagulce . Druhý poločas si domácí Slušovice vytvořily tlak na hostující branku, ale jistý Pavel Vaculík v bráně Štítné jejich možnosti kryl.
Branka Štítná: Fagulec Josef, Základní sestavy - Slušovice: Štefek - Hrčiřík, Janků, Burša, Čuřík - Rudolf, Dobeš, Zbranek, Lošťák - Šimek, Jaška Střídali: Žák, Poslušný; Štítná:Vaculík Pavel-Liška František ,Sloboda ,Smolka, Machuča-Pukýš René,Hnaníček Michal,Liška Jaroslav,Chovančík Tomáš,Chovančík Vít-Štěpančík,Fagulec; Střídali:Fojtík,Pukýš David,Krupík,Vaculík Tomáš
V tomto týdnu se mohou fotbaloví fanoušci ve Slušovicích těšit na dvě fotbalové lahůdky, jednu pohárovou a druhou, kterou je přátelské utkání s hokejisty PSG Zlín více info v Kalendáři akcí zde