Inzerce
DomůNovinky17. listopad ve Slušovicích. Ve znamení koně

17. listopad ve Slušovicích. Ve znamení koně

Fotoreportáž z natáčení druhé řady seriálu ve Slušovicích

Bolek Polívka, Vilma Cibulková, Igor Bareš, Vanda Károlyi Konečná, Mirek Vladyka, Petr Franěk, Karel Dobrý, početný štáb seriálu České televize v čele s režisérem Milanem Cieslarem, stejně jako desítky komparzistů ze Slušovic a okolí se rozhodli oslavit svátek Dne boje za svobodu a demokracii stylově. Prací.

Komparzisté, kteří museli k natáčení ve sváteční neděli vstávat do mlhavě mrazivého rána někdy kolem šesté hodiny, nelitovali. Odměnou jim bude nejen „jejich“ chvíle v několika scénách seriálu. Přímý kontakt se slavnými herci, stejně jako nasátí atmosféry natáčení seriálu z prostředí koní, to vše si mohli účastníci nedělního rána na slušovické „dostihovce“ dosytnosti užít. Viděli, jak šarmantní Vilma Cibulková umí přátelsky zahřát prokřehlého seriálového hraběte Schwarze (Bolek Polívka), i jak to vypadá, když se kůň vzepře a … nechce hrát.

Několikrát se všichni společně zasmáli. To když Bolek Polívka po režisérových pokynech „kamera, klapka“ pokračoval směrem ke psům štěkajícím od Březové “psi neštěkat!“…   V jiné chvíli na kost zmrzlý Mirek Vladyka prohlásil, jestli by si toho koně nemohl koupit v létě (točila se scéna dražby koní). Když pak hledali Bolka Polívku, aby se připravil na scénu, někdo zvolal „ pan hrabě se přezouvá!“. A vskutku. Na židli sedící valašský král přezouval své civilní „najky“ za hraběcí polobotky…

HLavní partneři