Inzerce
DomůSlušoviceUžijte si prázdniny na sportovním dětském kempu ve Fryštáku a  Slušovicích 

Užijte si prázdniny na sportovním dětském kempu ve Fryštáku a  Slušovicích 

Užijte si prázdniny na sportovním kempu se zkušenými lektory

Pořádáme sportovní kempy / tábory zaměřené na komplexní rozvoj pohybových dovedností a vašich dětí. Věnujeme se zejména míčovým sportům a hrám, jako jsou fotbal, basketbal, volejbal, florbal, brännball, badminton, stolní tenis, ale také gymnastické a atletické průpravě pro jiné sporty, balančnímu cvičení pro posílení středu těla, základům juda, jógy, inline bruslení či plavání.

Termíny – Léto 2023

Letos jsme pro vás připravili tři letní termíny sportovních kempů pro děti od 6 do 15 let. Přihlásit se můžete vyplněním přihlášky (ke stažení zde) a jejím odesláním na náš email: 
detskekempy@gmail.com

ZŠ Fryšták – 10.7.2023 – 14.7.2022 (7:30 – 16:00)

Místo: Tělocvična, sokolovna a sportoviště ZŠ ve Fryštáku + okolí
Cena: 2600 Kč (v případě kratší účasti 600 Kč/den) zahrnuje oběd, 2 svačiny, celodenní pitný režim, sportovní trička, hodnotné ceny. Přihláška


ZŠ Slušovice – 21.8.2023 – 25.8.2023 (7:30 – 16:00)

Místo: Tělocvična a sportoviště ZŠ ve Slušovicích + okolí 
Cena: 2600 Kč (v případě kratší účasti 600 Kč/den) zahrnuje oběd, 2 svačiny, celodenní pitný režim, sportovní trička, hodnotné ceny. Přihláška


ZŠ Slušovice – 7.8.2023 – 11.8.2023 (7:30 – 16:00)

Místo: Tělocvična a sportoviště ZŠ ve Slušovicích + okolí 
Cena: 2600 Kč (v případě kratší účasti 600 Kč/den) zahrnuje oběd, 2 svačiny, celodenní pitný režim, sportovní trička, hodnotné ceny. Přihláška


www.detskekempy.cz

Program sportovních kempů

Děti se u nás seznámí s různými sportovními disciplínami. Naučí se základům míčových her i raketových sportů, gymnastiky, obratnosti, juda, jógy, atletiky, inline bruslení a plavání. Vyzkouší si různé sporty a zjistí, které je baví více a které méně. Odpoledne plánujeme hry v lese, ukázku práce policistů i hasičů.

SEZNAMOVACÍ HRY

Na začátku každého dne se hrají seznamovací hry v kruhu

DOPOLEDNÍ PROGRAM

Na školním sportovišti se hrají míčové hry (fotbal, florbal, přehazovaná, minivolejbal, basket, vybíjená), inline bruslení, probíhají soutěže jako Olympiáda (desetiboj), Biatlon, Brännball, Aktivity, Dostihy, Tibetští šerpové…

ODPOLEDNÍ PROGRAM

V lese probíhají závody družstev jako Fáborkový/Obrázkový běh, Člověče, nezlob se, Hledání zlodějů i Pokladu…

VEČERNÍ PROGRAM

Ve čtvrtek je připraveno vyhodnocení jednotlivých soutěží a odměnění výherců olympiády. Následuje opékání špekáčků, střelba z airsoftových zbraní, zpívání u kytary, JustDance, letní kino/diskotéka a dobrovolné přenocování v tělocvičně. Rodiče jsou srdečně zváni!

Náš tým

Jarda & Jirka & Dagma se znají již od mládí, kdy spolu trávili čas ve škole, na ledě, v tělocvičně i na letních táborech. Láska ke všem sportovním aktivitám je přitom provází celým životem. Kladný vztah ke sportování hravě přeneseme i na Vaše děti!

Jarda

Jarda je bývalý profesionální hráč a současný trenér ledního hokeje a skatemillu, který má v oblibě i další kolektivní i individuální sporty.

Certifikace:
Kompenzační cvičení pro děti a mládež ve sportovní praxi.

Hry jako tréninkový prostředek ve sportovní přípravě dětí.


Jirka

Jirka je všestranný sportovec, kterého baví všechny raketové i míčové sporty. Nejvíce však hokej, lyžování, fotbal, florbal, tenis, badminton a horské kolo.

Je instruktorem lyžování.

Práci vedoucího na letních táborech se věnuje více než 10 let.


Dagma

Dagma učí tělesnou výchovu na ZŠ ve Slušovicích. Práce s dětmi ji neskutečně baví a současně nabíjí.

Je instruktorkou lyžování, spinningu, power jógy, trenérkou minivolejbalu a plavání.

Působila jako trasérka zrakově postižených. Je metodičkou prevence.


www.detskekempy.cz

HLavní partneři