Inzerce
DomůNovinkyTrnavský kolík 2013. Titul putuje do Kašavy

Trnavský kolík 2013. Titul putuje do Kašavy

Fotoreportáž a exkluzivní video z ptačí perspektivy!

Trnava – Letos sa Trnavský Kolík opravdu vydařil. V rybníku jsme v den závodu naměřili hodnotu 22,4 °C. Což byla velmi vysoká hodnota oproti minulým ročníkům, připomeňme, že se v minulých ročnících se teplota pohybovala i okolo 17°C.

Sportovec Tomáš Minařík z Kašavy letos vylepšil nejlepší čas triatlonu Trnavský Kolík, čas byl vylepšen o celou 1 minutu a 20 sekund, odnesl si domů tak zaslouženě hlavní cenu bečku piva.

Fotogalerii z Trnavského kolíka 2013 zde na našem Facebooku

Na čele závodu byli tři borci Tomáš Minařík, Antonín Barbořák domácí vítěz z minulého ročníku a Přemek Žaludek známý triatlonista e Zlína, ze soubojů borců měl nejvíce natrénováno a nejvíce sil zbylo borci z Kašavy, který zvítězil časem 00:31:34.
V ženách s přehledem dominovala novopečená maminka z Lukova Jana Žaludková, která zvítězila mezi ženami časem 0:36:55 na druhou závodnici najela úctyhodné 4 minuty. Na druhém místě skončila Eva Mezihoráková z Fryštáku na bronzové příčce jsme mohli vidět vynikající závodnici Lenku Šenkeříkovou ze Štítné.
Trnavským kolíkem se stal vítěz minulého ročníku Antonín Barbořák z Trnavy, který si odnesl tradiční cenu věnec z klobásek.
Všichni účastnící dorazili do cíle bez zranění a s úsměvem na rtu, což nás velmi potěšilo a těšíme se příští rok opět na pohodový závod.