Inzerce
DomůKašavaTřídenní Kašavské slavnosti představily folklór v celé kráse

Třídenní Kašavské slavnosti představily folklór v celé kráse

Fotoreportáž

Za podpory Ministerstva kultury ČR a fondu kultury Zlínského kraje uspořádala Obec Kašava další ročník Kašavských slavností. Ke všemi návštěvníky opěvovanému folklornímu víkendu na kašavské návsi přispěli také spoluorganizátoři ZUŠ Morava, Valašského souboru Kašava, DH Trnkovjanky.

Fenomenální přehlídku toho nejlepšího, co folklór nabízí, odstartovala už v pátek vystoupení Cimbálové muziky Kašava s primášem Petrem Králem a Vojenského uměleckého souboru Ondráš. Že patří profesionální Ondráši ke špičce ve svém oboru, dokázal i dlouhý aplaus ve stoje do posledního místa zaplněného hlediště.  V nastavené laťce pokračoval program i spokojenost diváků v sobotu, kdy mimo jiné vytvořil Jakub Novotný ze Želechovic nový, neoficiální světový rekord v odzemku! V neděli zakončily skvělou akci Hudecké a gajdošské slavnosti s doprovodným programem lidových řemesel a ochutnávkou krajových specialit.

Video

Jakub Novotný ze Želechovic a nový, prozatím neoficiální světový rekord v odzemku! Počítejte s námi. Na Kašavských slavnostech 2021.

Foto

Průřez třemi dny plnými hudby, tance, radosti.

HLavní partneři

X