Inzerce
DomůBřezováTOUR de BEER se vrací! Nesoutěžní cykloakce je tady již od roku...

TOUR de BEER se vrací! Nesoutěžní cykloakce je tady již od roku 1997

Jedná se o nesoutěžní cyklistickou akci, určenou pro milovníky přírody, recese,dobrého jídla a pití všech věkových kategorií. 

První ročník startoval již v roce 1997, kdy start a cíl byl v Zádveřicích. Název této akce byl „Tour de Beer“ a uskutečnilo se jí 5 ročníků. Tato akce získala velkou oblibu. Každoročně se jí účastnilo 50-70 lidí. Pořádat tak rozsáhlou akci bylo velmi náročné a pořadatelé ztratili zájem tuto akci nadále organizovat. 

Proto jsme se v roce 2002 rozhodli v této tradici pokračovat a akci jsme nazvali „Na kole po stopách tour de Beer“. Start a cíl bude na Březové – fotbalové hřiště. Na trase je naplánováno několik zastávek, na kterých jsou účastníci povinni si zakoupit občerstvení (např.limo, zmrzlinu, tatranku, rohlík, orbitku, čokoládu, guláš s pěti…, atd.). Za nákup obdrží razítko na tzv. účastenku. Tato účastenka slouží jako doklad o projetí dané trasy a je slosovatelná. Tak jako každý rok se účastníci akce v cíli mohou těšit na bohaté občerstvení, loterii, losování o horské kolo a živou hudbu. Další podněty k činnostem na této akci rádi uvítáme. 

Mapa letošního ročníku zde

Pro zkvalitnění této akce rádi uvítáme sponzorskou podporu ve finanční i věcné formě. Jako protislužbu nabízíme umístění reklamy na účastence i v areálu fotbalového hřiště. Samozřejmě rádi naše podpůrce zveřejníme i na těchto stránkách. 

Za jakoukoliv podporu děkujeme – organizátoři Na kole po stopách tour de Beer

Informace:

Tel: 603 827 021
Tel: 605 568 038

E-mail: richard.kobylik@volny.cz

HLavní partneři