Inzerce
DomůNovinkyVelkou chovatelskou přehlídku trofejí hostí poprvé Dům kultury

Velkou chovatelskou přehlídku trofejí hostí poprvé Dům kultury

Hlavní novinkou tradičně velkolepé Chovatelské přehlídky trofejí ve Vizovicích je změna místa konání. Po letech strávených ve Vizovické sokolovně se letos akce koná poprvé v prostorách Domu kultury.

„Důvodů pro změnu bylo hned několik, ale ty hlavní byly – prostor pro vystavované trofeje, parkovací místa, nově rekonstruovaný kulturní dům a také prostorné zázemí,“ vysvětlil Jiří Koňařík, předseda Mysliveckého spolku Vizovice, který zajišťuje myslivecké hospodaření na ploše 2674 ha v katastrech obcí Vizovice, Chrastěšov a Lhotsko.  „Myslivecký spolek ve Vizovicích se ujal konání přehlídky už po čtvrté od roku 2005,“ dodal.

Za Okresní myslivecký spolek ve Zlíně promluvil její předseda Zdeněk Hluštík. „Chtěl bych poděkovat MS Vizovice a myslivecké komisi při OMS Zlin za zodpovědnou přípravu a provedení chovatelské přehlídky našeho okresu, která splňuje ta nejtvrdší hodnotitelská kritéria!“

Výstava, kterou finančně podpořil i Zlínský kraj, pokračuje ještě v neděli 13. května od 9 do 18 hodin a v pondělí 14. května od 8 do 12 hodin v Kulturním domě ve Vizovicích.

HLavní partneři