Inzerce
DomůVizoviceJedinečná akce vizovských spolků lákala děti k aktivitám a pomohla i Denisce

Jedinečná akce vizovských spolků lákala děti k aktivitám a pomohla i Denisce

Jedinečnou akci se podařilo zorganizovat a především úžasným způsobem zrealizovat vizovickým organizacím a spolkům, které nabízí všemožné aktivity pro děti a mládež.

První ročník jakési burzy aktivit s názvem Vizovice spolu dal nejmenším i větším dětem možnost nahlédnout do světa zájmových činností a sportů, jež se jim nabízejí přímo ve Vizovicích. Jen namátkou, zážitky malé holčičky, která si poprvé uvázala šátek kroje Vizovjánku či kluka, který pod dohledem trenéra poprvé odpinkl tenisák s raketou v ruce, byly očividně nezapomenutelné.

Nedá se vyzdvihnout jediný spolek či organizace. Principem a hlavním přínosem prezentace bylo to, že se ve sportovním areálu za školou sešli skutečně všichni. Na místě se mohli děti i rodiče přesvědčit, že nabídka je přepestrá a i samotní činovníci jednotlivých spolků jsou nad jiné erudovaní a zapálení lidé!

Akce pomohla i Denisce Jančíkové 

Deniska Jančíková se narodila již v 32. týdnu těhotenství. Po krvácení do hlavy trpí dětskou mozkovou obrnou a s tím spojenými přidruženými zdravotními komplikacemi (pohybové postižení pravé poloviny těla a vadou zraku), které vyžadují časté návštěvy lékařů (neurologie, neurochirurgie, ortopedie, oční kliniky) a také nákladné zákroky a rehabilitační metody a pomůcky. Na transparentní účet 2200501845/2010, který je veden pod Asociací rodičů dětí s přidruženými onemocněními ČR, putuje výnos SK Vizovice za prodej občerstvení na akci, jakož i peníze vybrané do kasičky průběhu odpoledne, stejně jako finance zaslané prostřednictvím QR kódu. Všem dárcům patří velký dík!

Spolky a organizace na 1. ročníku akce Vizovice SPOLU

HLavní partneři

X