Inzerce
DomůNovinkyJahodové hody 2016. Knedlíkový titul obhájili Milan Sousedík i Míša Dřevikovská

Jahodové hody 2016. Knedlíkový titul obhájili Milan Sousedík i Míša Dřevikovská

Přestože sobotní dopolední přeháňky k návštěvě venkovní akce moc nepřály, šestiletá historie i chuť na jahody opět u Slušovjanů i přespolních návštěvníků zvítězily. Na sokolské zahradě se tak velké jahodové setkání podařilo už o šesté.

Tradiční prodej jahod, jahodových knedlíků a palačinek, doplněný kulturním programem i soutěžemi o dětské ceny, vyvrcholil jako každý rok poledním úderem kostelních zvonů. Ano, i letos se soutěžilo o nejlepšího jedlíka jahodových knedlíků.

Kiss Publikum, oblíbené zlínské rádio je mediálním partnerem Jahodových hodů už několik let.  I letos proto závody v pojídání jahodových knedlíků odstartoval moderátor celé události – Vlasťa Macík.  Už od prvních soust desetiminutového pojídacího sprintu bylo zřejmé, že do trháku půjdou loňští vítězové. A přestože své kategorie vyhráli nakonec Milan Sousedík i Míša Dřevikovská jen „o knedlík“, hodnotné ceny nakonec z rukou Antonína Nováka z pořádajícího Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic i pana starosty Petra Hradeckého brali jistě po právu. 

Pořadí vítězů
Muži: Milan Sousedík – 29, Milan Zbořil – 27, Tobiáš Kolaja – 18 
Ženy: Michaela Dřevikovská – 16, Hana Divilková – 15, Petra Skybová – 15

HLavní partneři

X