Inzerce
DomůNeubuzGreiner rodinný den přistál i s piráty na slušovickém letišti

Greiner rodinný den přistál i s piráty na slušovickém letišti

V malé fotoreportáži přinášíme obrázky z dopoledního rozjezdu akce, která hlavním programem na pódiu pokračovala od 14 hodin.
Společnost Greiner, jeden z nejvýznamnějších zaměstnavatelů v regionu, připravila na 1. června akci s názvem Greiner rodinný den. Letiště Slušovice se tak v sobotu změnilo v jeden velkoryse pojatý zábavní park. Tématem celého programu, který byl především oslavou Mezinárodního dne dětí, byla „Cesta za pirátským pokladem“!

„Na našem pirátském ostrově čeká na všechny piráty plno dobrodružství na cestě za pokladem. Postupují podle mapy s vyznačenými stanovišti a za každý splněný úkol jsou blíž a blíž k získání odměny, kterou je velká truhlice plná zlatých dukátů,“ řekla portálu Horní Podřevnicko jedna ze zaměstnankyň Greineru, která zde byla v pořadatelské úloze. „Celá akce je kostýmovaná, v pirátském dorazilo i mnoho dětí, piráty tady tak potkáte prakticky na každém kroku,“ usmála se.

Zábavy ovšem bylo na sobotním letišti mnohem víc, k největším výzvám patřily skoky na atrakci Free Jump, velký zájem byl také o stanoviště virtuální reality či možnost odlít si z cínu vlastní pamětní minci „greiner packaging. Mnoho dětí také využilo možnost vyrobit a nazdobit si vlastní, originální pirátský meč. Na velkém pódiu hrála v průběhu dne kapela (odpoledne zde probíhal další program) a jak je na podobných akcích Greineru zvykem, nadstandartně bylo postaráno i o chuťové pohárky všech návštěvníků Rodinného dne.

HLavní partneři