Inzerce
DomůNovinkyDeštivé počasí přesunulo slavnosti do Sokolovny. Dýňové jubileum si Slušovjané ujít nenechali

Deštivé počasí přesunulo slavnosti do Sokolovny. Dýňové jubileum si Slušovjané ujít nenechali

Podzimní rozmary počasí nemohly malé výročí Dýňových slavností ve Slušovicích ohrozit. Slušovjánek měl připravenu záložní variantu a využil možnost 5. ročník události uspořádat pod střechou Nové Sokolovny. A Slušovjané i malí „Slušovjánci“ to vzali s povděkem. V průběhu odpoledne jich oblíbenou akci navštívilo víc než dost.

Hned u vstupu dostali malí návštěvníci vybrat z bedny plné dýní rozličných barev a tvarů. V rámci podzimních dílniček pak s obvyklou dávkou fantazie tvořili své dýňové postavičky. Na Dýňových slavnostech už zdomácnělý program v podobě Afrobandu-Rytmus pro život či žonglovacího workshopu doplnila tentokrát i živá hudba. Trio v Jazzovém koutku bylo milým i originálním zpestřením a nechybělo ani moderátorské Duo Pumpkins!

I letos se jen zaprášilo po dýňových pochoutkách všeho druhu. Dýňovou polévku, různé koláče a drobné sladkosti, také marmeládu, ale i nealko punč. To vše i letos připravily slušovické maminky ve svém volném čase. Akci Slušovjánku tak opět skvěle podpořily, stejně jako Město Slušovice a především Zlínský kraj. 

HLavní partneři