Inzerce
DomůNovinkyCountry festival Bundy zelený přinesl projektu Pomáháme onkologii více než sto tisíc...

Country festival Bundy zelený přinesl projektu Pomáháme onkologii více než sto tisíc korun

Druhou srpnovou sobotu proběhl v Zádveřicích I. ročník Country festivalu “Bundy zelený“. Od pravého poledne až do noci se na pódiu dřevostavby zdejšího útulného sportovního areálu střídaly ty nejlepší kapely žánrů country, folk, bluegrass či trampské hudby. A nutno podoktnout, že před zaplněným hledištěm!

„Festival tohoto typu na Zlínsku chyběl. V dnešní hektické době je důležité najít čas na odpočinek, zavzpomínat na začátky trempinku, pobyt v přírodě, a hlavně si jí vážit a dbát o ni,“ vysvětluje Mirek Duroň, majitel společnosti Imatec group s.r.o a zakladatel celé, hned na první pokus vydařené akce, některé důvody jejího vzniku.

Význam Country festivalu Bundy Zelený má i druhý rozměr. Je jím spojení s charitativním projektem Pomáháme onkologii, který již působí třetím rokem s cílem zajišťovat finanční prostředky na zvýšení komfortu při léčbě pacientů v Komplexním onkologickém centru KNTB ve Zlíně. Během této doby se zakladateli projektu, společnosti Jiří Křístek OFSITO s.r.o, podařilo přispět částkou více jak 1 milion korun.

Country festival Bundy Zelený, díky partnerům MP Krásno, Pekárna Betina, Graspo a.s., TERNO Zlín, Imatech s.r.o., Vinařství Halm, Svět oken a dalším, přinesl 101 275 korun.

Mediálním partnerem celé akce bylo Country rádio, TVS a regionální portál Horní Podřevnicko.

Velkou měrou se o částku postarali návštěvníci celého festivalu, kterým patří velké díky.

“Dle ohlasů jsme již dnes rozhodnuti pořádat druhý ročník, který stejně jako letos, bude pomáhat onkologickým pacientům,” nechal se slyšet Marek Šikula, zástupce projektu Pomáháme onkologii.

Na festivalu vystoupily skupiny Spirituál Kvintet, Lokálka, Nezmaři, Michal Tučný revival, Malina Brothers, Monogram, Semtex a Jack’s Band.

HLavní partneři

X