Inzerce
DomůFirmyFLINGYM - Kondiční tréninky, sauna, masáže

FLINGYM – Kondiční tréninky, sauna, masáže

V našem gymu ve Slušovicích máme k dispozici celou řadu tréninků, masáží a finskou saunu z nejkvalitnějšího cedrového dřeva.

CO NABÍZÍME?

KICKBOXING A THAIBOXING

Jedná se o nácviky a procvičování technik kickboxu a thaiboxu. Tento druh tréninku je výborný jak na fyzickou kondici, obratnost, stabilitu, výbušnost, tak i na zpevnění celého těla. Zároveň se zde buduje fyzická i psychická odolnost, vyrovnanost a v neposlední řadě je to funkce obranná.

KONDIČNÍ TRÉNINKY

Kruhový trénink neboli kruháč je komplexní kondiční trénink o 10 až 15 stanovištích, ve kterém se propojuje vytrvalost, výbušnost, síla, obratnost, soustředěnost, stabilita a jiné, které by sportovec neměl postrádat.

MASÁŽE

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je nejstarší formou terapie. Proto pro vás máme připravenou širokou škálu masáží, aby si každý sám vybral podle potřeby.

SAUNA

Naše finská sauna z cedrového dřeva je pro čtyři lidi. U sauny je také odpočinková místnost. Materiál, ze kterého je sauna vyrobena, je červený cedr. Je legendární pro svoji nádhernou vůni, tmavohnědou až načervenalou barvu a výbornou odolností proti vlhkosti.

ROZHOVOR S DAVIDEM FINSTERLEM

Regionálnímu portálu jsme poskytli rozhovor, ve kterém se dozvíte více o nás, přečíst si jej můžete zde

ZVEME VŠECHNY!

V našem gymu máme k dispozici celou řadu tréninků (kondiční – kruháč, kickbox-thaibox, osobní tréninky), masáží (švédská, pohotovostní, regenerační, reflexní, aroma, Kinesiotaping) a finskou saunu z nejkvalitnějšího cedrového dřeva. Je to tedy ideální kombinace, jak udělat něco pro své zdraví a krásu. Zajít si na trénink, poté navštívit saunu a vše zakončit pohodovou masáží.

NÁŠ TÝM

BC. DAVID FINSTERLE

Vystudoval jsem Fakultu tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci a to obor tělovýchova a sport se zaměřením na ochranu obyvatelstva. V roce 2014 jsem byl vyhlášen mezi nejlepšími sportovci Univerzity Palackého. Kickboxu a thaiboxu se aktivně věnuji od 18 let. Zápasil jsem jak v amatérech tak i v profi ringu. Mezi největší úspěchy patří: 1. místo Arena team x cuo 2010 1. místo Arena team x cup 2011 1. místo Czech Open 2012 1. místo a celkový Vítěz Ekobena ligy K-1 2013 1. místo GCF CHALANGE – Cage fight Olomouc 2013 2. místo Slovak Open 2014 3. místo Czech Open 2014 A nyní se naplno věnuji svému gymu. 🙂

LUKÁŠ FINSTERLE

„Jako bývalý extraligový hokejista a současný aktivní hráč se s masážemi potkávám již řadu let. V mé sportovní činnosti, která je i dosud stále mým zaměstnáním, mně masáže vždy pomáhaly podávat co možná nejlepší výkon,“ říká LUKÁŠ FINSTERLE. „Zvyšovaly mou odolnost a soustředěnost. Vždycky mě masáže zajímaly i z druhé strany, a proto jsem se rozhodl získat akreditovaný certifikát sportovního maséra. Před 5 lety jsem začínal ve studiu NonVi ve Zlíně u fyzioterapeuta Tomáše Brabce, kde jsem po dobu 2 let získával nové zkušenosti, poznatky, a poté jsem se rozhodl vydat vlastní cestou. Proto bezpečně vím, že regenerace ve formě fyzioterapie a masáží by měla být nedílnou součástí každého z nás,“ dodává známý zlínský sportovec ze slušovického FLINGYMU.

Adresa a kontakt

  • Bc. David Finsterle, Lukáš Finsterle
  • Družstevní 245, Slušovice
  • TEL: Tréninky, sauna: +420 731 204 777 Masáže, sauna: +420 739 742 074
  • WEB: www.flingym.cz
  • MAIL: info@flingym.cz

HLavní partneři

X