Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Třetí Jarní Trh. Ve znamení horké medoviny

Neděle, 24 Březen 2013 17:58 | Zdroj: Text - Horní Podřevnicko.cz, Foto - GASTAN | Značky Foto, Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž z promrzlého náměstí ve Slušovicích

Třetí Jarní Trh. Ve znamení horké medoviny
Slušovice - Na kostelních hodinách přesně devět - na teploměru pět stupňů pod nulou. Třetí Jarní trh na slušovickém náměstí právě začal.„ Ano, po loňském deštivém a větrném počasí nám tentokrát příroda připravila dokonce třeskutý mráz“ říká, zahalený v čepici, zimní bundě a rukavicích, Antonín Novák z pořádajícího Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic.
Nebylo divu, že návštěvu toto počasí ovlivnilo. Ti co přišli, však nelitovali. Nabídka byla jako vždy pestrá a trh velmi dobře zorganizován. „Největší tržbu mají dnes támhle“ ukazuje starší paní na stánek s horkou medovinou. „ Různé akce ve ve venkovním prostředí organizujeme již třetím rokem, takže na rozmary počasí jsme zvyklí. Avšak Slušovjanům i obyvatelům okolních obcí již teď můžeme slíbit, že je brzy zahřejeme. Na 8. června pro ně připravujeme oblíbené jahodové hody, spojené se soutěží v pojídání jahodových knedlíků“ přidal nakonec pozvánku na další akci pořadatel.

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com