Nadšené mládí se spojilo pro křehké stáří – Fashion show Dotek 2014

Neděle, 30 Březen 2014 16:48 | Zdroj: Jarmila Zatloukalová - Dobročinný obchůdek a poradna Dotek Vizovice | Značky Vizovice Bookmark and Share

Foto: www.facebook.com/FashionShowDotek
Ano, i tak by se dal nazvat projekt studentů UTB ve Zlíně, kteří zorganizovali velkou charitativní módní show s dražbou originálních oděvů. Hlavním cílem bylo získat peníze pro neziskovou organizaci Centrum zdravotní a sociální pomoci Dotek ve Vizovicích, která se stará o seniory a klienty s Alzheimerovou chorobou.

Výtěžek z dražby činil krásných 20 900,-, přičemž Nadace divoké husy jej ještě zdvojnásobí – celkem se tedy podařilo získat 41 800,- Kč.

Díky této vysoké částce budeme moci pořídit elektrické polohovací postele, které bude možné si zapůjčit a tím zpříjemnit život seniorům, o které pečují jejich blízcí doma, v domácím prostředí.

Všichni, kdo se akce zúčastnili, mi jistě dají za pravdu, že módní přehlídka a vlastně celá show neměla chybu. Je pro nás velmi milé a potěšující, že i mladí lidé mají zájem a touhu pomáhat našim nejstarším spoluobčanům.

Záštitu nad charitativním večerem převzala místostarostka města Vizovice Mgr. Zuzana Štalmachová a paní PhDr. Karolína Maloň Friedlová, jednatelka institutu Bazální stimulace a uznávaná mezinárodní lektorka, patronka společnosti Dotek o.p.s.

Velký dík patří hlavnímu sponzorovi a partnerovi večera Ondrovi Hrachovému, koordinátorce projektu Ivě Honzkové a jejímu týmu, sponzorům a také všem, kteří se galavečera zúčastnili a tím podpořili dobrou věc – pomoc seniorům.

Jarmila Zatloukalová - Dobročinný obchůdek a poradna Dotek Vizovice