Oznámení
  • SlideshowFx Plugin: Error message exists in the article

Trnavský kolík 2013. Titul putuje do Kašavy

Čtvrtek, 12 Září 2013 06:20 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ + GASTAN, text - www.trnavskykolik.cz | Značky Foto, Kašava, Sport, Trnava, Video

Bookmark and Share

Fotoreportáž a exkluzivní video z ptačí perspektivy!

Trnavský kolík 2013. Titul putuje do Kašavy
Trnava - Letos sa Trnavský Kolík opravdu vydařil. V rybníku jsme v den závodu naměřili hodnotu 22,4 °C. Což byla velmi vysoká hodnota oproti minulým ročníkům, připomeňme, že se v minulých ročnících se teplota pohybovala i okolo 17°C.
Sportovec Tomáš Minařík z Kašavy letos vylepšil nejlepší čas triatlonu Trnavský Kolík, čas byl vylepšen o celou 1 minutu a 20 sekund, odnesl si domů tak zaslouženě hlavní cenu bečku piva.
Na čele závodu byli tři borci Tomáš Minařík, Antonín Barbořák domácí vítěz z minulého ročníku a Přemek Žaludek známý triatlonista e Zlína, ze soubojů borců měl nejvíce natrénováno a nejvíce sil zbylo borci z Kašavy, který zvítězil časem 00:31:34.
V ženách s přehledem dominovala novopečená maminka z Lukova Jana Žaludková, která zvítězila mezi ženami časem 0:36:55 na druhou závodnici najela úctyhodné 4 minuty. Na druhém místě skončila Eva Mezihoráková z Fryštáku na bronzové příčce jsme mohli vidět vynikající závodnici Lenku Šenkeříkovou ze Štítné.
Trnavským kolíkem se stal vítěz minulého ročníku Antonín Barbořák z Trnavy, který si odnesl tradiční cenu věnec z klobásek.
Všichni účastnící dorazili do cíle bez zranění a s úsměvem na rtu, což nás velmi potěšilo a těšíme se příští rok opět na pohodový závod.

text www.trnavskykolik.cz

Fotogalerii z Trnavského kolíka 2013 naleznete také na našem Facebooku

SlideshowFx: Album not found
Message: The Picasa API is deprecated. See https://developers.google.com/picasa-web/ for more details and the migration guide.

Video
SlideshowFx Copyright © 2010 www.OopsTouch.com