Jahodové hody 2016. Knedlíkový titul obhájili Milan Sousedík i Míša Dřevikovská

Neděle, 12 Červen 2016 09:52 | Zdroj: Horní Podřevnicko.cz, Foto - PJ | Značky Slušovice

Bookmark and Share

Fotoreportáž

1. cenu Televizi Sony Bravia, předává vítězi soutěže panu Kapustovi Antonín Novák z Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic
Přestože sobotní dopolední přeháňky k návštěvě venkovní akce moc nepřály, šestiletá historie i chuť na jahody opět u Slušovjanů i přespolních návštěvníků zvítězily. Na sokolské zahradě se tak velké jahodové setkání podařilo už o šesté.

Tradiční prodej jahod, jahodových knedlíků a palačinek, doplněný kulturním programem i soutěžemi o dětské ceny, vyvrcholil jako každý rok poledním úderem kostelních zvonů. Ano, i letos se soutěžilo o nejlepšího jedlíka jahodových knedlíků.

Kiss Publikum, oblíbené zlínské rádio je mediálním partnerem Jahodových hodů už několik let.  I letos proto závody v pojídání jahodových knedlíků odstartoval moderátor celé události - Vlasťa Macík.  Už od prvních soust desetiminutového pojídacího sprintu bylo zřejmé, že do trháku půjdou loňští vítězové. A přestože své kategorie vyhráli nakonec Milan Sousedík i Míša Dřevikovská jen „o knedlík“, hodnotné ceny nakonec z rukou Antonína Nováka z pořádajícího Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic i pana starosty Petra Hradeckého brali jistě po právu. 

Pořadí vítězů
Muži: Milan Sousedík - 29, Milan Zbořil - 27, Tobiáš Kolaja - 18 
Ženy: Michaela Dřevikovská - 16, Hana Divilková - 15, Petra Skybová - 15