Inzerce
DomůNovinkyZlínská ZOO bojuje. Můžete si pořídit zvíře na víkend či pomoci jinak

Zlínská ZOO bojuje. Můžete si pořídit zvíře na víkend či pomoci jinak

Zoologické zahrady jsou ze strany státu vyloučeny z jakékoli finanční pomoci. Po roce bez návštěvníků jsou proto v hluboké ekonomické krizi.

Tento smutný fakt potvrdit i ředitel zoo Roman Horský v rozhovoru pro Český rozhlas Zlín.

Jak můžete nyní pomoct?

1. Zakoupit sobě nebo svým blízkým roční čipové karty Family, vstupenky s roční platností nebo dárkový poukaz na kartu Family či vstupenky.

2. Zakoupit poukaz Mám zvíře na víkend. Virtuálně Vám zoo půjčí vybrané zvíře na víkend, pošle poukaz a zábavný návod na použití 🙂

Motto

Na Lešné „vyrostly“ celé generace. Mnoho lidí si to uvědomuje, situaci chápe a v těchto dnech mohutně podporuje například virtuálními adopcemi zvířátek. Pro vás, kteří třeba ještě nevíte, přinášíme souhrnné informace o možnostech podpory tohoto klenotu regionu, Moravy i České republiky.

3. Zakoupit dárek v  e-shopu zoo. Uděláte tak radost hned dvakrát – podpoříte zoo a potěšíte sebe či blízké originálním dárkem.

4. Prostřednictvím sponzorství si pořídit nového člena rodiny a přispět mu na dobroty.

5. Přispět libovolnou částkou na sbírkové konto Zoo Zlín – každá koruna nám pomůže.
    číslo konta: 86-2155000207/0100

6. Přispět na sbírkové konto 4NATURE – NECHEJ VYHRÁT PŘÍRODU zaměřené na podporu vybraných záchranných programů přímo ve volné přírodě, a to jak v zahraničí, tak i v České republice

HLavní partneři

X