Inzerce
DomůNovinkyTýden knihoven a výprodej knih

Týden knihoven a výprodej knih

Jako každoročně, i letos se městská knihovna přidává k celostátní akci s názvem Týden knihoven. Koná se v týdnu od 1. do 5. října. Letošní motto zní: „Čti, žij zdravě“. Součástí Týdne knihoven v naší knihovně bude velký výprodej vyřazených knih.

V letošním roce proběhla revize knihovního fondu, při níž byla vyřazena spousta knih.Výprodej bude trvat od 1. do 9. října. Najdete zde beletrii, naučnou literaturu a letos i množství knih dětských. Všechny knihy budou dány do prodeje najednou, žádné další později doplňovány nebudou. Z čehož vyplývá, že největší výběr a nejlepší úlovky můžete mít hned na začátku výprodeje, tj. v pondělí 1. října ve 12 hodin.

V rámci Týdne knihoven se můžete opět přihlásit do knihovny bez poplatku. Nabídka platí pro ty z vás, kteří ještě nejste v knihovně registrováni nebo jste zde již déle než dva roky nebyli. Pokud se zaregistrujete, můžete si celý rok půjčovat knihy zdarma.

Platí také amnestie na upomínky, tzn. pokud vám již přišla upomínka a přijdete knihy vrátit v tomto týdnu, poplatek za upomínku vám bude prominut. Platí i u hodně starých výpůjček, kdy vám byl poslán už pokus o smír. Pokud knihy v těchto dnech vrátíte, upomínku platit nebudete.

Celý týden v půjčovních hodinách budou probíhat dny otevřených dveří. Přijďte se jen tak rozhlédnout po knihovně, zjistit, co zde máme za knihy či časopisy, jaké služby knihovna poskytuje. A když se vám zde bude líbit, můžete se rovnou zdarma přihlásit.

HLavní partneři