Inzerce
DomůSlušoviceSetkání na slušovickém náměstí přineslo šest hodin zábavy v báječné letní atmosféře

Setkání na slušovickém náměstí přineslo šest hodin zábavy v báječné letní atmosféře

Fotoreportáž

Kulturní setkání na náměstí naplánovalo Město Slušovice na 9. září. Od půl čtvrté se na pódiu vedle kostela střídali vystupující z řad umělců, představily se i mažoretky z nedalekého Fryštáku či skupina Kontrast Dance Slušovice.

Hned na startu zazpíval vlastně už nestor českého folku Miroslav Paleček, celou plejádu osobností uvedl svým nezaměnitelný způsobem imitátor a bavič Petr Jablonský. K západu slunce zahrál Blue Cimbal. Zvonivý cimbál frontmana Romana Veverky doprovodil naprosto jedinečným způsobem nejen známé i neznámé lidové písně, ale především skladby velkých světových jmen jako U2, Pink Floyd, Sting či Beatles! Závěr zdařilé, netypicky teplé zářijové soboty zařídila na slušovickém náměstí partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem Legendy se vrací.

Po celou dobu se o občerstvení na jedničku staral slušovický Myslivecký Spolek Březina. Akci moderoval zdejší Kuba Štefek, který se definitivně zapsal do mysli především sportovních fanoušků jako neúnavný moderátor, maskot a motor zlínských hokejových a fotbalových A týmů.

HLavní partneři