Inzerce
DomůVizovicePles města na kulturák patří. Do Vizovic se vrátil po 8 letech

Ples města na kulturák patří. Do Vizovic se vrátil po 8 letech

Fotoreportáž

Sobotní večer patřil ve vizovickém Kulturním centru obnovené premiéře Plesu města Vizovice. V budově, která loni oslavila 40 let své historie, se tento bál konal naposledy před osmi lety. A spokojenost hostů a ohlasy po plesu ukázaly jediné. Ples města bude příští rok opět, už teď se řeší termín. Stále zvelebované Kulturní centrum, všichni zaměstnanci, kteří ples opravdu skvěle připravili a samozřejmě občané, kteří si večer plný hudby, tance a zábavy užili, to vše jsou podstatné důvody na dobrou tradici navázat.

Plesem města ožil každý kout Kulturního centra

O hudební doprovod se postarala stále mladá, ale už dávno vyhraná a známá kapela Kiks Brass. Nahoře ve vestibulu KC obveselovala hosty cimbálová muzika Kordulka. Všechny prostory byly využity, kdo si chtěl povídat, byl v kavárně, nahoře se křepčilo u cimbálu a v sále na směsice hitů pro všechny. Velký úspěch měl se svou barmanskou show Kuba Vorel, stejně jako sourozenci Míša Jančíková z Vizovic a její bratr Marek Jančík s partnerkou Elen Bachánkovou se svými tanečními vystoupeními. Barman čaroval i nahoře u cimbálovky, to byl pro změnu Petr Slovák ze špičkového karlovického baru La Šiška. Nechyběli tu vinaři z „vizovskoslušovské“ Mazané vinotéky.

Večerem prováděl sympatický herec ze zlínského divadla

Hosté byli úžasní, snad všichni se dokonale bavili. Celou parádu završil průvodce plesem, herec Městského divadla Zlín Radovan Král. O půl dvanácté večer vyhlásil 20 nejhodnotnějších cen přebohaté tomboly. Krásné ceny štědrých sponzorů předávali zástupci města Silvie Dolanská a David Mazůrek. Domů se radostně odjíždělo s kolečky, divočákem i sekačkou na trávu…

HLavní partneři