Inzerce
DomůVizoviceObrazem: 54. Vizovické Trnkobraní. Horké dny a báječné noci s hvězdami české...

Obrazem: 54. Vizovické Trnkobraní. Horké dny a báječné noci s hvězdami české i slovenské hudební scény

Fotoreportáž

54. Vizovické Trnkobraní přineslo termínový souběh mezi samotným festivalem a legendární Barum rally. Těžko říct, možná si akce navzájem vzaly nějaké diváky na obou stranách, každopádně po horkých dnech se především večerní a noční koncerty největších hvězd v nabitém areálu likérky R. Jelínek nesly v duchu báječné, na trnkobraní tradičně veselé nálady!

Fotogalerie pátek

V pátek fanoušky rozproudili Mirai, Jaromír Nohavica (ten na pódiu oslavil 70. narozeniny), Horkýže slíže nebo Argema, koncert talentované mladé zpěvačky Pam Rabbit, kapela Šrouby a matice a Premier.

Fotogalerie sobota

Sobotní program nabídnul koncert kapely Kryštof, Tomáše Kluse, Báry Polákové či Visacího zámku. Dále vystoupili Poetika, Traktor, zpěvačka Rozálie Havelková, skupiny Gang ala Basta, Hodiny, či stálice festivalu Fleret a Kosovci. Nechyběla tradiční velká cena Vizovic v pojídání švestkových knedlíků, letos nazvaná Memoriál Kamila Hamerského, jenž vzdala hold nedávno zesnulému matadorovi tohoto švestkového klání. Na Rudolf Jelínek stage se představil také Vizovjánek – soubor valašských písní a tanců přímo z hostitelského města. Na stejném podiu se představil i vítěz facebookové talentové soutěže Zahraj si s kapelou na Trnkobraní, zdejší kapela Sympl.

HLavní partneři