Inzerce
DomůNovinkyObecní ples v Zádveřicích zpestřila twirlingová show i kankán

Obecní ples v Zádveřicích zpestřila twirlingová show i kankán

Zádveřice. Je to již více než pět let, co byl v obci v údolí říčky Lutoninky dostavěn Víceúčelový obecní dům. Architektonicky neotřelé a reprezentativní prostory kulturního sálu tohoto domu od té doby pravidelně jednou ročně hostí Obecní ples. Nejinak tomu bylo v sobotu večer.

Hostům zaplněného sálu v Zádveřicích hrála k tanci skupina Vivian Band. Kapela kolem Mirka Březiny zahrála skladby české i zahraniční, evergreeny i lidovky. Pro zádveřický ples bylo symbolické obsazení za mikrofonem a klávesami – kultivovaným pěveckým projevem se blýskla rodačka Nikola Daňková.

Po zahájení a úvodním slovu starosty Zádveřic pana Lubomíra Kokeše zpestřila bál doprovodným programem Mažoretková skupina Sdružení dechového orchestru mladých (o SDOM více zde) ze Zlína. „Účast nejen na plesech, ale i firemních akcích nebo rodinných oslavách patří mezi naši pravidelnou činnost,“ sdělila portálu Horni Podřevnicko Alena Krčmářová manažerka skupiny, jejichž členky už stihly posbírat řadu titulů z domácí i evropské scény.  Pravidelně zajišťujeme program nejen twirlingovými show, ale zejména tanečními vstupy, jako je bourlesque show nebo kankán. Právě ten dnes zádveřickému publiku předvedly ve své premiéře naše „nejmladší“, slečny kolem 16 let. Mimo jiné toto publikum bylo skvělé a chci mu poděkovat, stejně jako místním pořadatelům za perfektní servis a zázemí.“ dodala.

HLavní partneři