Inzerce
DomůNovinkyNové CD kapely Premier pokřtil na Kopné Otakar Brousek. Zahráli k...

Nové CD kapely Premier pokřtil na Kopné Otakar Brousek. Zahráli k tomu Hamleti

Aleš Háma, Jakub Wehrenberg, Dalibor Gondík, Hardy Marzuki jsou na Kopné jako doma. Už loni zahráli Hamleti spokojenému publiku před místním penzionem (více zde). Letos se vrátili, aby vystoupili společně s kapelou Premier. V průběhu večera pokřtil další host večera, Otakar Brousek, nové CD kapely Premier.

PREMIER – ….“ZVÍŘÁTKO S POCITEM NARKOMANA“

…je možná trošku kontroverzní název nové desky zlínské hudební formace PREMIER, ale jedná se pouze o spojení názvů několika písniček z nového CD. Skupina PREMIER na sebe upozornila zejména v polovině devadesátých let, kdy způsobila poprask nejen na hřbitovech, ale hlavně na televizních a rádiových vlnách svým megahitem Hrobař. Jak nám prozradil zpěvák kapely Jarda Bobowski není náhodou, že tato novinka vychází přesně 20 let od vydání dnes již legendárního Hrobaře a od vzniku kapely. „Vlastně jsme si nadělili takový dárek k těmto dvěma výročím a zároveň také všem ostatním, kteří nám po celou tu dobu fandili,  fandí a podporují nás i nadále.“ 

Album obsahuje 10 autorských písní z dílny kytaristy Yardy Mikošky a je komplet nahráváno živě a okořeněno zajímavými prvky nevšedních samplovaných zvuků a motivů.

HLavní partneři