Inzerce
DomůSlušoviceDrakiáda vyšla na jedničku. Drakům foukalo akorát a "kolkaři" se činili

Drakiáda vyšla na jedničku. Drakům foukalo akorát a „kolkaři“ se činili

Fotoreportáž

Vlastně to byla jedna z nejlepších drakiád za poslední roky. Ne že by si snad předchozí ročníky musely stěžovat třeba na slabou účast, ale včera na Letišti Slušovice vyšlo opravdu všechno. A navíc, drakům foukal do křídel příznivý vítr.

Na podzimním polygonu se objevil i CFMOTO Gladiator UTV1000!

Na podzimně zbarveném polygonu, který pro nedělní akci perfektně připravil provozovatel letiště Jindřich Polepil navrch čtyřkolkáři neúnavně vozili malé i velké návštěvníky na svých silných strojích. Aleš Vajďák z AligatorAVS navíc vytáhl ze svého parku i unikátní CFMOTO Gladiator UTV1000 s kabinou!

Drakiáda 2022 dílem desítek dobrovoníků

Drakiádu, kterou každoročně pořádá Základní škola Neubuz ve spolupráci se Spolkem rodičů a Letištěm Slušovice shrnula i Petra Výchopňová, ředitelka školy:„ Počasí vyšlo na výbornou a všichni jsme si tuto tradiční akci náramně užili. Moc děkujeme Letišti Slušovice za perfektní prostor, ALIGATORAVS za jízdy čtyřkolek, Obci Neubuz za tradiční podporu, panu Gargulákovi za nafukovací hrad, panu Tupému a jeho šermířské družině, holkám v bufetu, rodičům a přáletům školy za pomoc na stanovištích a Vám všem, kteří jste přišli.“


HLavní partneři